BEZPLATNÁ KONTROLA ADWORDS

Zjistěte během minuty, v jaké formě je vaše AdWords kampaň

V jaké formě je vaše AdWords kampaň?

Zjistěte to během minuty zdarma pomocí unikátní aplikace, kterou vyvinul váš Google Premier Partner.

Při kontrole automat projde celkem 63 kategorií, 246 unikátních ukazatelů a veškeré dostupné statistiky účtu. Díky tomu odhalíme u standardních AdWords kampaní většinu hlavních chyb.

Zahájit kontrolu AdWords >>

kontrola adwords

V dalším kroku budete k vyzváni k přihlášení a k autorizaci kontroly. Výsledky do minuty.

 

Jak je kontrola bezpečná?

Kontrola probíhá přes Google API. Znamená to, že my ani nikdo jiný nezíská přístup do vašeho AdWords účtu.

Autorizace přístupu vyprší automaticky po zavření stránky, platnost stránky je nejdéle jedna hodina. Autorizaci můžete ukončit okamžitě pomocí tlačítka Odhlásit. O zrušení autorizace se můžete přesvědčit v nastavení svého Google účtu.

Jak je kontrola spolehlivá?

Při kontrole automat projde celkem 63 kategorií, 246 unikátních ukazatelů a veškeré dostupné statistiky účtu. Díky tomu odhalí u standardních AdWords kampaní většinu hlavních chyb a dokáže dát cílená doporučení, co v účtu zlepšit.

Automatizovaná kontrola je „kalibrována“ na průměrný AdWords účet, takže pokud máte složitější kampaně, může vás za některé nedostatky kritizovat neoprávněně. Navíc automat samozřejmě nezná vaši marketingovou strategii, takže podrobnou ruční kontrolu AdWords specialistou zcela nenahradí.

Jaké údaje o mně získáte?

V okamžiku autorizace kontroly získáme vaši e-mailovou adresu. Po provedení kontroly vám od nás může přijít e-mail s prosbou o váš názor. Samozřejmě jej můžete ignorovat a snadno se z dalších e-mailů odhlásit.

Pro vlastní statistiky evidujeme pouze statistické výsledky kontrol a log pro evidenci chyb, žádné další informace z vašeho účtu nezískáme.

Co když chci podrobnější kontrolu?

Pokud máte zájem o podrobnou kontrolu kampaně jedním z našich specialistů na AdWords nebo rovnou o optimalizaci AdWords kampaně, můžete nás kontaktovat s žádostí o nezávaznou nabídku.