BEZPLATNÁ AUTOMATIZACE PPC

Automatizovaná řešení pro AdWords reklamy

Proč ztrácet čas s věcmi, které za vás může udělat automat. Vedle profesionálních PPC služeb prováděných manuálně nabízíme i automatizaci PPC kampaní.

Sledování výkonnosti, úpravy nabídek, upozornění v případě neočekávaných změn v kampani a řadu dalších věcí už nemusíte řešit ručně.

Na této stránce najdete přehled hotových bezplatných řešení. Vedle toho nabízíme i pokročilejší placenou automatizaci a sofistikovaná automatizovaná řešení na míru.

 

BEZPLATNÁ AUTOMATIZACE ADWORDS

Následující automatizaci nabízíme zdarma pomocí AdWords skriptů. U jednotlivých skriptů najdete návod, jak je v AdWords zprovoznit. Bezplatnou automatizaci poskytujeme „jak stojí a leží“, bez záruky a bez nároku na bezplatnou technickou podpory.

 

Kontrolování funkčnosti URL

CO UMÍ: Není nic horšího, než platit za zbytečná kliknutí. Někdy se může stát, že máte aktivní reklamu, která uživatele přivede na chybovou stránku 404.

PROČ JEJ POUŽÍVAT: Automat zjistí problém s nefunkční cílovou stránkou a pošle vám upozornění. Umí sledovat nejen reklamy, ale i funkčnost odkazů na podstránky.

Získat zdarma >>

Výkon klíčových slov

CO UMÍ: Posuzovat AdWords jen z pohledu kampaní nebo reklamních sestav často nestačí. Může se stát, že pár výkonných klíčových slov bude dotovat zbytek kampaní.

PROČ JEJ POUŽÍVAT: Budete mít přehled, na jaké pozici vaše klíčová slova zobrazují reklamy a jaké mají skóre kvality. Díky tomu budete hned vědět, na která klíčová slova je třeba se zaměřit.

Získat zdarma >>

Cílení na pozici

CO UMÍ: AdWords reklama může mít až 4 pozice nad a další 4 pod výsledky vyhledávání. Chcete, aby vaše reklama byla vidět průměrně na určité pozici?

PROČ JEJ POUŽÍVAT: Pozice reklamy se může měnit a je pracné dosáhnout požadované pozice, může to znamenat často upravovat nabídky. Tento skript to udělá za vás.

Získat zdarma >>

 

Chcete automatizaci využívat, ale sami si netroufáte na její zprovoznění? Naši programátoři vám bezplatnou automatizaci profesionálně nastaví za jednorázový poplatek 990 Kč bez DPH. V ceně je zahrnuta záruka úspěšného spuštění.

Chci požádat o zprovoznění automatizace >>