Bezplatný audit Google Ads

bezplatna kontrola google

V jaké formě je vaše Google Ads kampaň?

Zjistěte to zdarma pomocí unikátní aplikace, kterou vyvinul váš Google Premier Partner.

Při kontrole automat projde celkem 96 tipů včetně možných variant a veškeré dostupné statistiky účtu. Díky tomu odhalí u standardních Google Ads kampaní většinu hlavních chyb.

Kontrolu můžete zahájit kliknutím na tlačítko. V dalším kroku budete požádáni o potvrzení, že automat může získat přístup k vašemu Google Ads účtu.

Přenos všech dat během kontroly je šifrován pomocí SSL protokolu (https). Samotná kontrola probíhá přes Google API.

Znamená to, že my ani nikdo jiný nezíská přístup do vašeho Google Ads účtu. Autorizaci přístupu aplikace k vašemu Google Ads účtu můžete kdykoliv ukončit v nastavení pomocí volby Smazat.

Které aplikace mají přístup k vašemu Google účtu můžete snadno zkontrolovat na stránce https://myaccount.google.com/permissions.

Při kontrole automat projde celkem celkem 96 tipů včetně možných variant a veškeré dostupné statistiky účtu. Díky tomu odhalí u standardních Google Ads kampaní většinu hlavních chyb a dokáže dát cílená doporučení, co v účtu zlepšit.

Automatizovaná kontrola je „kalibrována“ na průměrný Google Ads účet, takže pokud máte složitější kampaně, může vás za některé nedostatky kritizovat neoprávněně. Navíc automat samozřejmě nezná vaši marketingovou strategii, takže podrobnou ruční kontrolu Google Ads specialistou zcela nenahradí.

Pro vlastní statistiky evidujeme statistické výsledky kontrol a log pro evidenci chyb.

U malých účtů pár desítek vteřin, u velkých účtů se to může protáhnout na pár minut. Pokud vás čekání přestane bavit, v průběhu kontroly máte možnost vložit e-mail a okno zavřít, výsledek vám přijde na e-mail.

Vedle přibližného ohodnocení, na kolik procent používáte dostupné funkce Google Ads, získáte i seznam zcela konkrétních tipů.

Jak s tipy naložíte je zcela na vás. Pokud se v Google Ads trochu orientujete, řadu vylepšení můžete rovnou provést sami. Samozřejmě nás můžete kdykoliv požádat o nezávaznou cenovou nabídku na správu vašich PPC kampaní.

Google Premier Partner

MarketingPPC je nositelem prestižního odznaku Google Premier Partner. Tento odznak ukazuje, že MarketingPPC je uznán jako přední agentura pro rozvoj a udržování úspěšné on-line reklamní kampaně pro firmy.