Pomůžeme s Facebook a Instagram reklamou

Průhledné ceny

Spolupráce začíná vždy až oboustranně odsouhlasenou cenovou nabídkou. Pokud jsme pro Vás něco udělali, aniž byste znali předem cenu, je takový úkon zdarma.

Dozor a kontrola

Nastavené i spravované kampaně jsou Vaše. Jsou ve Vašich reklamních účtech, můžete je kdykoliv zkontrolovat nebo nás z reklamních účtů odstranit.

Bez závazků

V případě dlouhodobé spolupráce se k ničemu nezavazujete. Díky tomu můžete podmínky spolupráce dle potřeb upravit nebo spolupráci ukončit.

Facebook a Instagram

od 6.000 Kč
  • Analýza výběru správného typu kampaně
  • Asistence s nasazením pixelu vč. kontroly funkčnosti
  • Analýza vhodných cílových publik
  • Výběr okruhu uživatelů vlastní, podobný nebo uložený
  • Profesionální správa všech používaných kampaní
  • Dlouhodobá reklamní strategie zvýšení povědomí o značce

Dobře nastavená Facebook reklama funguje

Při propagaci vlastních služeb využíváme Facebook reklam daleko více, než Google Ads nebo Sklik.

Dáváte přednost, stejně jako my, Facebook reklamě, jen nevíte, jak na to? Postaráme se i o Vaši Facebook a Instagram reklamu.

Reklamy na sociálních sítích jsou natolik složité, že tuto agendu u nás řeší kolegyně, která se soustředí výhradně na Facebook a Instagram kampaně.

5/5
Moc děkujeme za profesionální služby.

Jsme vděční, že díky vstřícností lidí z MarketingPPC jsme mohli i jako neziskovka využít služeb odborníků a zdarma zkonzultovat vše, co jsme potřebovali.

Díky rychlým a srozumitelným konzultacím k Facebook reklamám se nám podařilo efektivním způsobem propagovat hledání nových spolupracovníků. Naše organizace tak může účinně pomáhat nemocným a seniorům, kteří chtějí zůstat doma a ne pobývat v nemocnici.
pomůžeme vám s facebook reklamou

Rádi pomůžeme i zdarma

Veškeré dotazy k online marketingu, které lze zodpovědět e-mailem během 30 minut, jsou zdarma.

Pokud máte takový dotaz, můžete rovnou napsat na dotaz@marketingppc.cz

Pro časově náročnější úkony Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku na míru. Naše služby jsou 100% on-line, bez potřeby osobních schůzek.

Orientační ceny služeb naleznete na této stránce. Mějte prosím na paměti, že ceny jsou uvedeny jako „od“ a pro složitější kampaně budou vždy vyšší. Klientům ze Slovenska ceny přepočítáváme podle aktuálního kurzu.

Ceníky by vám měly dát představu, kolik naše služby stojí. Nabídku vždy připravujeme podle vašich aktuálních potřeb, takže vaše cena se patrně bude lišit. Proto prosím neváhejte požádat o nezávaznou cenovou nabídku na míru a potom se v klidu rozhodnout, jestli našich služeb využijete.

To je celkem běžné, od toho máte nás. Napište nám a my vám s výběrem správné kampaně pomůžeme. Probereme s vámi cíle kampaně a navrhneme nejvhodnější řešení. Dokud neodsouhlasíte konkrétní cenovou nabídku, jsou veškeré konzultace bezplatné.

Chcete si kampaně později spravovat sami nebo si najít někoho jiného? Je to jen na vás. Bez ohledu na to, jestli jsme vám upravovali stávající PPC kampaň nebo zakládali novou, vy jste majitelé. Veškeré provedené úpravy jsou vaše, stejně tak budete mít přístupy ke všem účtům a nás z nich můžete odstranit.

Primárně na Českou republiku, Slovensko, Rakousko a Slovinsko nicméně dokážeme připravit kvalitní kampaně pro celý svět. Ve spolupráci s rodilými mluvčími řešíme kampaně např. v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině, italštině, španělštině, portugalštině, polštině, maďarštině, turečtině, japonštině atd.

Soustředíme se pouze na PPC kampaně. Na jednu stranu vám tedy neumíme pomoci s SEO nebo email marketingem, na druhou stranu díky tomu, že se soustředíme čistě jen na PPC, rozumíme Google Ads, Sklik a Facebook reklamám jako málokdo. Navíc při správě kampaní využíváme námi vyvinutou umělou inteligenci, která nám umožňuje zvýšit produktivitu a zkvalitnit práci.

Za kliknutí platíte přímo společnostem Google, Facebook nebo Seznam. Nám platíte pouze za naši práci. Díky tomu vždy přesně víte, kolik platíte za práci a kolik vás stojí samotná propagace. Neprůhledné balíčky „vše v jednom“, kde netušíte kolik za co vlastně platíte, bohužel nevedeme.

Jistě je příjemnější se potkat osobně, nicméně v online marketingu není jediný úkon, který by nešlo vyřešit emailem nebo po telefonu. MarketingPPC je menší agentura, nemáme žádné obchodní oddělení, všichni členové týmu řeší správu kampaní. Pokud je PPC specialista na schůzce, nemůže se věnovat správě kampaní. Osobní schůzky tedy standardně nenabízíme.