Software pro inteligentní online marketing

Komplexní systémy

Systémy na míru, které autonomně spravují marketingový účet na základě firemních dat a analýzy konkurence.

Hotové produkty

Průběžně uvolňujeme na trh interní systémy, které nám pomáhají při správě PPC kampaní našich klientů.

Jednodušší nástroje

Nezávislé nástroje, které řeší jednodušší úkoly. Hlídání statistik, generování reportů, jednodušší úpravy v PPC účtech.

Automatická správa Google Ads

Neumíme nahradit lidskou kreativitu při psaní reklam. Všechno ostatní ano. Nová klíčová slova včetně vylučujících, aktualizace reklam podle feedu, optimalizace segmentů, generování rozšíření, prostě vše co potřebujete.

Každou páku na možné vylepšení výkonu lze mít aktivně pod kontrolou s možností nechat vybraná rozhodnutí dělat algoritmy s umělou inteligencí.

Pokročilý reporting

Stručně a jen to podstatné. Umíme navrhnout různé grafické interpretace libovolných dat tak, abyste se rychle orientovali ve vývoji firemního marketingu.

V podobě reportů zasílaných e-mailem nebo v uživatelském rozhraní ve webovém prohlížeči. Přizpůsobení pro mobil je samozřejmostí.

Průmyslová automatizace

Díky dlouholeté zkušenosti z této oblasti dokážeme pro Vás vyvinout měření a bezdrátový sběr libovolných dat (např. ze skladů, firemního provozu, kamionů, …) včetně jejich následného zpracování, interpretace a predikce vývoje.

To vše pak navázat na vaše inteligentní marketingové řešení (generované texty reklam, aktivace / pozastavení reklamních kampaní, nastavení cen apod.).

Web mining a sledování konkurence​

Máme dlouholeté zkušenosti s dolováním dat. Umíme vytěžovat data z webů a získávat pro vás užitečné informace.​

Inteligentní cenové nabídky​

Inteligentní učící se systém, který za Vás bude řídit cenové nabídky v Google Ads nebo Sklik kampaních. Na základě historických a firemních dat, v libovolném rozsahu a tak často, jak to bude pro vás výhodné.​

Napojení na firemní systém

Samozřejmostí je navázání našeho systému typicky na firemní databáze, ať už z důvodu archivace provedených úkonů, nebo kvůli získávání podkladů pro automatizovanou správu vašeho marketingového účtu. S oblibou vyžíváme cloudovou platformu Microsoft Azure a virtuální servery s operačním systémem Microsoft Windows Server.

Využití služeb třetích stran​

Napojení na služby přes jakékoli API. Typicky Google Ads, Google Analytics nebo Google AdSense. Váš systém však může využívat takřka jakákoliv dostupná data. Od předpovědí počasí až po kontrolu příchozích plateb na Vašem bankovním účtu.​

Domluvte si nezávaznou online konzultaci