Online kurz: 

co vše umí Google Analytics a jak toho využít

Obtížnost: pro začátečníky až středně pokročilé

Čas: středa 18.9.2019 ve 13:00 ~ 14:30

Místo: on-line, tedy každý u svého počítače

Cena: 1500 Kč bez DPH

Dnešní akční cena: 990 Kč bez DPH

Co když se nebudu moci zúčastnit?

Všichni přihlášení obdrží přístup k nahrávce kurzu. Pokud pošlete své dotazy předem a nebudou zodpovězeny během kurzu, pošlu vám odpovědi e-mailem spolu s přístupem k nahrávce.

Jaký bude obsah kurzu

V kurzu se zaměříme pouze na praktické vědomosti. Abyste se po kurzu trochu vyznali v měřicích kódech, uměli nastavit vše potřebné v Google Analytics a dokázali se v té hromadě čísel vyznat.

Konkrétně zmíním tyto oblasti:

Komu je kurz určen

Podnikatelům nebo pracovníkům, kteří potřebují mít přehled o tom, co dělají návštěvníci na jejich webu.

OBJEDNAT KURZ

MarketingPPC s.r.o., IČO: 04911695, Česká republika. Telefon +420 774 627 873

E-mail: info@marketingppc.cz | Oficiální web: www.marketingppc.cz

© 2019 Všechna práva vyhrazena.

MarketingPPC s.r.o., IČO: 04911695, Česká republika. Telefon +420 774 627 873

E-mail: info@marketingppc.cz | Oficiální web: www.marketingppc.cz

© 2019 Všechna práva vyhrazena.

Filip Hvízdal

Zakladatel MarketingPPC a autor kurzu

Filip se online marketingu začal věnovat poté, kdy vyzkoušel Google Ads při svém prvním podnikatelském pokusu. Nutno přiznat, že první výsledky byly nevalné.
PPC marketing jej ale zaujal, doplnil chybějící vědomosti a časem si uvědomil, že řada menších podnikatelů bude v PPC tápat podobně jako kdysi on. Proto v roce 2013 založil MarketingPPC.
Od té doby mu prošlo pod rukama několik set účtů a tisíce kampaní, napsal 37 článků na náš blog, vytvořil e-mailový kurz 6 nejdražších chyb v Google Ads, vyškolil od nuly sedm PPC specialistů a spolupodílel se na aplikaci PPC Asistent.

Kdo kurz povede

Lidem, kteří s podnikáním nebo s on-line marketingem teprve začínají a chtějí se od začátku vyhnout neefektivnímu utrácení.

Tedy na své si přijdou začínající i středně pokročilí uživatelé.

Inzerentům, kteří již mají běžící kampaně a potřebují vědět, jak co nejpřesněji měřit jejich výkon.

Uživatelům, kteří si chtějí udělat jasno v tom, na které přehledy se mají v Google Analytics dívat a které mohou ignorovat.

Jak nastavit Google Analytics od nuly, co znamenají všechna možná nastavení, které funkce Google Analytics určitě má smysl využívat. Co lze měřit, co má smysl měřit a jak nastavit základní cíle.

Jak se vyznat v (nejen) Google Analytics kódech. Dát na web jen Google Analytics nebo i kódy z dalších systému? Má smysl se učit používat Google Tag manager? Jaké jsou nejčastější chyby při nasazování kódů. Ga.js, analytics.js nebo gtag.js - a k nim klasické nebo rozšířené měření elektronického obchodu?

Jak se vyznat v Google Analytics přehledech a statistikách. Které přehledy sám využívám a jak mi pomáhají zlepšovat výsledky kampaní. Proč nikdy nesouhlasí údaje Google Analytics s jinými marketingovými systémy. Do jaké míry to ovlivňují atribuční modely a co to atribuční modely vlastně jsou.

Co když se přihlásím a potom si to rozmyslím?

Samozřejmě se může stát, že den před kurzem dostanu rýmečku nebo si vyliji pivo na laptop (i když to už jednou zažil a přežil). V takovém případě vám obratem nabídneme vrácení 100% zaplacené částky nebo náhradní termín, volba bude jen a jen na vás.

Co kdyby se kurz neuskutečnil?

Kurz je pro lidi, kteří své podnikání berou vážně. Pokud byste se přesto zúčastnit nemohli a nespokojíte se s tím, že dostanete záznam, můžete se odhlásit a platbu za kurz využít jako kredit na naše služby – jiný kurz, konzultace, správu kampaní nebo placené on-line nástroje.

Bude prostor na dotazy?

Spolu s objednávkou mi můžete poslat až 3 dotazy k probírané problematice. Pokud budou dotazy příliš specifické, pošlu vám odpověď ještě před kurzem. Pokud budou obecnější a mohla by odpověď zajímat více lidí, zodpovím je během kurzu.

Posledních 30 minut kurzu budu odpovídat na další dotazy, které vás průběžně napadnou, abychom měli jistotu, že jsem někoho neodbyl nedokončenou myšlenkou.

OBJEDNAT KURZ

Zaujal vás obsah kurzu?

Objednejte kurz zavčas, ušetříte 510 Kč.

Kurz nesplní očekávání? Vrátíme peníze!

Jsem přesvědčen, že každý z vás si z kurzu odnese cenné a v praxi použitelné informace. Pokud přesto někdo měl pocit, že kurz neměl slibovanou kvalitu, může mi hned po skončení kurzu napsat, že mu kurz nijak nepomohl, popsat, co konkrétně v něm chybělo, vrátíme mu peníze.

OBJEDNAT KURZ

Pokud se vám nebude líbit, vrátíme peníze. 

Objednejte kurz se zárukou spokojenosti.

OBJEDNEJTE NYNÍ SE SLEVOU