Online kurz: 

jak zvládnout online marketing a přestat u toho vyhazovat peníze za nesmyslnou reklamu

Obtížnost: pro začátečníky a mírně pokročilé

Čas: čtvrtek 12.9.2019 ve 13:00 ~ 14:30

Místo: on-line, tedy každý u svého počítače

Cena: 1500 Kč bez DPH

Dnešní akční cena: 990 Kč bez DPH

Co když se nebudu moci zúčastnit?

Všichni přihlášení obdrží přístup k nahrávce kurzu. Pokud pošlete své dotazy předem a nebudou zodpovězeny během kurzu, pošlu vám odpovědi e-mailem spolu s přístupem k nahrávce.

Jaký bude obsah kurzu

V kurzu se zaměříme pouze na praktické vědomosti. I obecnější témata, jako jsou nástroje on-line marketingu, probereme velmi prakticky – kdy je dobré je použít, kdy ne, na co si dát pozor.

Konkrétně zmíním tyto oblasti:

Komu je kurz určen

Podnikatelům nebo pracovníkům, kteří používají nebo chtějí používat k propagaci on-line marketing.

OBJEDNAT KURZ

MarketingPPC s.r.o., IČO: 04911695, Česká republika. Telefon +420 774 627 873

E-mail: info@marketingppc.cz | Oficiální web: www.marketingppc.cz

© 2019 Všechna práva vyhrazena.

MarketingPPC s.r.o., IČO: 04911695, Česká republika. Telefon +420 774 627 873

E-mail: info@marketingppc.cz | Oficiální web: www.marketingppc.cz

© 2019 Všechna práva vyhrazena.

Filip Hvízdal

Zakladatel MarketingPPC a autor kurzu

Kdo kurz povede

Lidem, kteří s podnikáním nebo s on-line marketingem teprve začínají.

Tedy spíše začínajícím a méně pokročilým uživatelům on-line marketingu. Středně pokročilým může pomoci doplnit některé mezery, expertům kurz nedoporučuji, budou se patrně nudit.

Inzerentům, kteří již něco mají za sebou, ale on-line marketing jim nefunguje tak jak by chtěli.

Uživatelům, kteří si chtějí udělat jasno v tom, které nástroje on-line marketingu existují a které jsou vhodné pro jejich typ podnikání.

Proč některé formy propagace, o kterých ostatní tak básní, ve vašem případě vůbec nefungují. A jak s tím souvisí fáze prodejního procesu? Jak správně měřit co funguje nebo nefunguje.

Přehled nejpoužívanějších nástrojů on-line marketingu: neplacené vyhledávání (SEO), srovnávače zboží, e-mail marketing, měření výkonu (Google Analytics), Facebook a Instagram reklama, reklama Google Ads a Seznam Sklik.

Které z těchto nástrojů použít pro který druh podnikání, v jakém pořadí, které spíš fungovat nebudou a které nefungují nikdy. A proč jedna z nejefektivnějších prodejních metod je zákazníkům svůj produkt nebo službu vůbec nenabízet.

Kurz vám tedy nabídne ucelený pohled na oblast on-line marketingu. U jednotlivých oblastí nepůjdeme příliš dopodrobna, to si nechám na další kurzy.

Co když se přihlásím a potom si to rozmyslím?

Samozřejmě se může stát, že den před kurzem dostanu rýmečku nebo si vyliji pivo na laptop (i když to už jednou zažil a přežil). V takovém případě vám obratem nabídneme vrácení 100% zaplacené částky nebo náhradní termín, volba bude jen a jen na vás.

Co kdyby se kurz neuskutečnil?

Kurz je pro lidi, kteří své podnikání berou vážně. Pokud byste se přesto zúčastnit nemohli a nespokojíte se s tím, že dostanete záznam, můžete se odhlásit a platbu za kurz využít jako kredit na naše služby – jiný kurz, konzultace, správu kampaní nebo placené on-line nástroje.

Bude prostor na dotazy?

Spolu s objednávkou mi můžete poslat až 3 dotazy k probírané problematice. Pokud budou dotazy příliš specifické, pošlu vám odpověď ještě před kurzem. Pokud budou obecnější a mohla by odpověď zajímat více lidí, zodpovím je během kurzu.

Posledních 30 minut kurzu budu odpovídat na další dotazy, které vás průběžně napadnou, abychom měli jistotu, že jsem někoho neodbyl nedokončenou myšlenkou.

OBJEDNAT KURZ

Zaujal vás obsah kurzu?

Objednejte kurz zavčas, ušetříte 510 Kč.

Kurz nesplní očekávání? Vrátíme peníze!

Jsem přesvědčen, že každý z vás si z kurzu odnese cenné a v praxi použitelné informace. Pokud přesto někdo měl pocit, že kurz neměl slibovanou kvalitu, může mi hned po skončení kurzu napsat, že mu kurz nijak nepomohl, popsat, co konkrétně v něm chybělo, vrátíme mu peníze.

OBJEDNAT KURZ

Pokud se vám nebude líbit, vrátíme peníze. 

Objednejte kurz se zárukou spokojenosti.

OBJEDNEJTE NYNÍ SE SLEVOU
Filip se online marketingu začal věnovat poté, kdy vyzkoušel Google Ads při svém prvním podnikatelském pokusu. Nutno přiznat, že první výsledky byly nevalné.
PPC marketing jej ale zaujal, doplnil chybějící vědomosti a časem si uvědomil, že řada menších podnikatelů bude v PPC tápat podobně jako kdysi on. Proto v roce 2013 založil MarketingPPC.
Od té doby mu prošlo pod rukama několik set účtů a tisíce kampaní, napsal 37 článků na náš blog, vytvořil e-mailový kurz 6 nejdražších chyb v Google Ads, vyškolil od nuly sedm PPC specialistů a spolupodílel se na aplikaci PPC Asistent.

Váš online marketing nefunguje. Výsledkem vaší námahy je jen to, že sponzorujete společnosti jako Google, Facebook a další. Oni se smějí a vaše výsledky jsou žalostné. Ale jak je to možné, všichni přece známe spoustu historek o tom, jak online marketing umí snadno a levně přivést nové zákazníky a zlepšit prodeje?

 Protože děláte minimálně jednu z těchto tří chyb: 1) cílíte na nesprávné lidi 2) se špatně zvoleným sdělením 3) pomocí nevhodného média. 

Proč třeba my skoro vůbec neutrácíme za Google Ads, téměř nikdy v reklamách nepropagujeme naše služby a nejvíc peněz utrácíme za Facebook reklamu, přestože 100% našich klientů jsou firmy a živnostníci?

Prozradím vám v tomto kurzu. Stejně tak se dozvíte, jak se vyhnout nejčastějším chybám a přestat v online prostoru vyhazovat peníze za hlouposti.

A není tento kurz jednou z těchto hloupostí? Na rozdíl od jiných marketingových aktivit, tento kurz je se zárukou. Stačí nám po kurzu napsat, že vám k ničemu nebyl a dostanete své peníze zpět.