On-line webináře se zárukou

Načerpejte praktické vědomosti z pohodlí domova nebo vaší kanceláře

100% záruka vrácení peněz: Pokud nám hned po skončení živého webináře napíšete, že jste se nic nového nedozvěděli, bez řečí vrátíme vámi zaplacenou částku do posledního halíře.

Všechny webináře jsou on-line – místo konání je tedy obrazovka vašeho počítače. Ráno v den webináře obdržíte odkaz, na kterém jej můžete sledovat.

Čtvrtek 21.11.2019 ve 14:00
Naučte se správně nastavit a spravovat kampaně Google Nákupy. Postupy při nastavení Google Merchant Centra, kampaní Google Nákupy a jejich správě.
Pro začínající a mírně pokročilé.
Cena: 1500 Kč bez DPH
Dnešní akční cena: 1250 Kč bez DPH
ZJISTIT VÍCE

Již proběhlo – možnost shlédnout záznam
jak nastavit googleNaučte se správně nastavit Google Ads reklamy ve vyhledávání. Nastavení kampaně, výběr klíčových slov, tvorba reklam a rozšíření reklam. V první části je vysvětlena teorie, ve druhé části je názorná ukázka tvorby kampaně.
Pro začínající a mírně pokročilé.
Cena záznamu webináře: 590 Kč bez DPH
ZJISTIT VÍCE

Již proběhlo – možnost shlédnout záznam
Skryté nástrahy a drahé chyby Google Ads – jak nás Google šikovně připravuje o peníze a jak se o ně nešikovně připravujeme sami.
Pro začínající i pokročilé.
Cena záznamu webináře: 490 Kč bez DPH
ZJISTIT VÍCE

Již proběhlo – možnost shlédnout záznam
Jak zvládnout online marketing a přestat u toho vyhazovat peníze za nesmyslnou reklamu. Proč váš on-line marketing nefunguje a jaké jsou nejčastější chyby při online propagaci.
Pro začínající a mírně pokročilé.
Cena záznamu webináře: 390 Kč bez DPH
ZJISTIT VÍCE

Kdo webináře vede

Filip Hvízdal, zakladatel MarketingPPC

Filip se on-line marketingu začal věnovat poté, kdy v roce 2012 vyzkoušel své první Google Ads kampaně při jednom z podnikatelských pokusů. Nikdy nepracoval pro velkou on-line agenturu, vše sám nastudoval a poté za vlastní peníze aplikoval v praxi. Vědomosti čerpal od takových kapacit, jako jsou Perry Marshall, Larry Kim, Rand Fishkin, Brad Geddes, a dalších.

V roce 2013 založil MarketingPPC, od té doby mu prošlo pod rukama několik set účtů a tisíce kampaní, napsal téměř 40 článků na náš blog, vytvořil e-mailový kurz 6 nejdražších chyb v Google Ads, vyškolil od nuly sedm PPC specialistů a spolupodílel se na aplikaci PPC Asistent. V současné době aktivně spravuje Google Ads, Sklik a Facebook kampaně našich VIP klientů s měsíční útratou přes 4.300.000 Kč.

Co říkají naši klienti

Ladislav Mertlík, Rogelli.cz

Taky máte pocit, že si online kampaně uhlídáte nejlépe sami? Nemáte dobrou zkušenost s externími dodavateli?

I my jsme prošli tuhle cestu a hledali někoho, kdo nás povede v online kampaních. Na MarketingPPC jsem narazil náhodou. Z každého jejich článku byla cítit zkušenost, vhled do problematiky. První kontakt byl ve velmi přátelské atmosféře a ta trvá dodnes.

Dostávám přesně to, co žádám. Nejsem tlačen do nesmyslných závazků a paušálů. Navíc dostávám pohled odborníků, kteří mají široký rozhled. Pragmaticky sledují nejnovější vývoj v online marketingu.

A to nejdůležitější: používají selský rozum, zohledňují branži a velikost naší firmy i země, kde působíme.

Společně tak vedeme i kampaně pro rogelli.sk a rogelli.pl.

Děkujeme!