On-line webináře a jejich záznamy

Naučte se on-line marketing

Vzdělávejte se z pohodlí svého domova nebo kanceláře.

Záznamy proběhlých webinářů

Jak si zkontrolovat Google Ads

Když za mnou přijde klient s prosbou o kontrolu Google Ads kampaní, na co se nejprve dívám? Které nedostatky se snažím odstranit jako první, protože mohou přinést rychlé zlepšení? Mrkneme se na to spolu. Třeba i abyste věděli, jak zkontrolovat kampaně, které Vám spravuje někdo jiný.

Jak zvládnout online marketing

Jak zvládnout online marketing a nevyhazovat u toho peníze za nesmyslnou reklamu. Přehled nejpoužívanějších strategií on-line marketingu. Proč on-line marketing někdy nefunguje a jaké jsou nejčastější chyby při online propagaci.

Cena záznamu webináře: 372 Kč bez DPH.

Jak bezplatně zlepšit výkon e-shopu

Jak propagovat e-shop a zlepšit jeho výkon pomocí strategií, které jsou zpravidla zdarma. Probereme e-mail marketing, SEO, sociální sítě, podobu webu, věrnostní programy, zkrátka cokoliv, co může zlepšit prodeje bez nutnosti platit za reklamu.

Možnosti placené propagace e-shopu

Většina e-shopů se bez nějaké formy placené propagace neobejde. Někomu stačí srovnávače zboží, pro jiné je lepší zapojit Google Ads a Seznam Sklik, jindy zase funguje lépe Facebook reklama. Které možnosti placené propagace využít, kdy a proč?

Jak spravovat Google Ads kampaně

Na co se zaměřit při správě Google Ads kampaní? Pravidelné úkony při správě Google Ads kampaní, které by měl dělat každý.

Jak používat remarketing

Jaké možnosti remarketingu nabízí PPC systémy. Možnosti pokročilejších strategií v remarketingu. Jak správně pracovat s remarketingovými publiky. Jak funguje remarketing ve vyhledávání.

Jak nastavit Facebook reklamu

Naučte se správně nastavit Facebook reklamy. Kdy je Facebook reklama vhodná a kdy ne. Typy Facebook kampaní, kdy kterou použít a na koho zacílit. Jak napsat Facebook reklamu.

Jak nastavit Google Nákupy

Naučte se správně nastavit a spravovat kampaně Google Nákupy. Postupy při nastavení Google Merchant Centra, kampaní Nákupy a jejich správě.

Nástrahy v Google Ads

Jak nás Google šikovně připravuje o peníze a jak se o ně nešikovně připravujeme sami. Na která nastavení si dát pozor? Které chyby v kampaních nás mohou připravit o spoustu peněz?

Vyhledávání Google Ads

Naučte se správně nastavit Google Ads reklamy ve vyhledávání. Nastavení kampaně, výběr klíčových slov, tvorba reklam a rozšíření reklam.

Ohlasy účastníků

Informace určitě nebyly povrchní. Webinář byl co se správy kampaní týká strašně fajn. Příště bych určitě uvítala webinář na další témata - např. výběr nabídek, atd. Odnesla jsem si spoustu důležitých informací a určitě si pustím ještě i záznam pro lepší zažití všech informací. Moc děkuji za to, co děláte.
Ďakujem vám veľmi pekne a veľmi si cením vašu starostlivosť. Kurz bol veľmi prospešný a som rad, že ste ho poslali aj s možnosťou pozretia ďalej, lebo teraz sa toho nakopilo a nie je čas to pozerať. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšie kurzy a taktiež ďalšie články, ktoré dlhodobo čítam a sú veľmi dobre a podrobne.​​
Děkuji za včerejší velmi zajímavý webinář. Většinu věcí jsem věděl a používám (bohužel jsem je pracně zjišťoval poslední rok, takže škoda, že webinář nebyl k dispozici dříve, ale tak to bývá). Bylo moc fajn slyšet a vidět to takto uceleně a pár věcí pro mě bylo nových nebo jsem si nebyl jistý, jak je správně využít.
Bolo to fajn ;) Uvital by som mozno dalsi webinar viac do hlbky, ale je mozne ze uz nieco take bolo, len mi to uniklo :)
Člověk se dozvěděl znovu něco nového. (např. sloupce skóre kvality u klíčových slov, zvyšování ceny za proklik pro určité město), checklist běžných činností správy. Pro začínajícího PPCčkaře užitečný webinář.
Nepřeskakovat z jednoho na druhé, udělat klidně více webinářů na dílčí témata - zdroje návštěvnosti, konverze, nastavení Facebooku... některé věci byly pro úplné začátečniky a některé zas pro hodně pokročilé. Příště trochu lépe a bude to super... jinak moc děkuji.

Kdo webináře vede

Filip se on-line marketingu začal věnovat poté, kdy v roce 2012 vyzkoušel své první Google Ads kampaně při jednom z podnikatelských pokusů. Nikdy nepracoval pro velkou on-line agenturu, vše sám nastudoval a poté za vlastní peníze aplikoval v praxi. Vědomosti čerpal od takových kapacit, jako jsou Perry Marshall, Larry Kim, Rand Fishkin, Brad Geddes, a dalších.

V roce 2013 založil MarketingPPC, od té doby mu prošlo pod rukama několik set účtů a tisíce kampaní, napsal téměř 40 článků na náš blog, vytvořil e-mailový kurz 6 nejdražších chyb v Google Ads, vyškolil od nuly sedm PPC specialistů a spolupodílel se na aplikaci PPC Asistent. V současné době aktivně spravuje Google Ads, Sklik a Facebook kampaně našich VIP klientů s měsíční útratou přes 4.300.000 Kč.

Filip Hvízdal

Zakladatel Marketingppc