Jak zvládnout online marketing

Záznam online webináře

Pro začátečníky až mírně pokročilé

Proč platit drahé marketingové agentury, když řadu věcí zvládnete sami. Stačí vědět, jak na to.

Délka: 1 hod 15 min

Cena: 372 Kč bez DPH

Záznam pochází z ledna 2021

V ceně video záznam webináře plus PDF soubor s prezentací vč. možnosti zeptat se mě e-mailem na cokoliv k online marketingu.

Google Premier Partner

MarketingPPC je nositelem prestižního odznaku Google Premier Partner. Tento odznak ukazuje, že MarketingPPC je uznán jako přední agentura pro rozvoj a udržování úspěšné on-line reklamní kampaně pro firmy.

Seznam probíraných témat

Proč některé formy propagace, o kterých ostatní tak básní, ve vašem případě vůbec nefungují. A jak s tím souvisí fáze prodejního procesu? Jak správně měřit co funguje nebo nefunguje.

Přehled jedenácti nejpoužívanějších možností propagace v  on-line marketingu: neplacené vyhledávání (SEO), srovnávače zboží, e-mail marketing, měření výkonu (Google Analytics), Facebook a Instagram reklama, reklama Google Ads a Seznam Sklik a další.

Které z těchto propagací použít pro který druh podnikání, v jakém pořadí, které spíš fungovat nebudou a které nefungují nikdy. A proč jedna z nejefektivnějších prodejních metod je zákazníkům svůj produkt nebo službu vůbec nenabízet.

Konkrétně probereme tato témata:

  • Jak nevyhazovat peníze za online reklamu
  • Proč marketing někdy nefunguje
  • USP (jedinečný prodejní argument)
  • Trh, sdělení, médium
  • Fáze nákupního cyklu
  • Možnosti propagace v online marketingu
  • Nejčastější mýty v online marketingu
  • Domácí úkoly

Ohlasy účastníků webinářů

Informace určitě nebyly povrchní. Webinář byl co se správy kampaní týká strašně fajn. Příště bych určitě uvítala webinář na další témata - např. výběr nabídek, atd. Odnesla jsem si spoustu důležitých informací a určitě si pustím ještě i záznam pro lepší zažití všech informací. Moc děkuji za to, co děláte.
Ďakujem vám veľmi pekne a veľmi si cením vašu starostlivosť. Kurz bol veľmi prospešný a som rad, že ste ho poslali aj s možnosťou pozretia ďalej, lebo teraz sa toho nakopilo a nie je čas to pozerať. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšie kurzy a taktiež ďalšie články, ktoré dlhodobo čítam a sú veľmi dobre a podrobne.​​
Děkuji za včerejší velmi zajímavý webinář. Většinu věcí jsem věděl a používám (bohužel jsem je pracně zjišťoval poslední rok, takže škoda, že webinář nebyl k dispozici dříve, ale tak to bývá). Bylo moc fajn slyšet a vidět to takto uceleně a pár věcí pro mě bylo nových nebo jsem si nebyl jistý, jak je správně využít.
Bolo to fajn ;) Uvital by som mozno dalsi webinar viac do hlbky, ale je mozne ze uz nieco take bolo, len mi to uniklo :)
Člověk se dozvěděl znovu něco nového. (např. sloupce skóre kvality u klíčových slov, zvyšování ceny za proklik pro určité město), checklist běžných činností správy. Pro začínajícího PPCčkaře užitečný webinář.
Nepřeskakovat z jednoho na druhé, udělat klidně více webinářů na dílčí témata - zdroje návštěvnosti, konverze, nastavení Facebooku... některé věci byly pro úplné začátečniky a některé zas pro hodně pokročilé. Příště trochu lépe a bude to super... jinak moc děkuji.

Kdo webináře vede

Filip se on-line marketingu začal věnovat poté, kdy v roce 2012 vyzkoušel své první Google Ads kampaně při jednom z podnikatelských pokusů. Nikdy nepracoval pro velkou on-line agenturu, vše sám nastudoval a poté za vlastní peníze aplikoval v praxi. Vědomosti čerpal od takových kapacit, jako jsou Perry Marshall, Larry Kim, Rand Fishkin, Brad Geddes, a dalších.

V roce 2013 založil MarketingPPC, od té doby mu prošlo pod rukama několik set účtů a tisíce kampaní, napsal téměř 40 článků na náš blog, vytvořil e-mailový kurz 6 nejdražších chyb v Google Ads, vyškolil od nuly sedm PPC specialistů a spolupodílel se na aplikaci PPC Asistent. V současné době aktivně spravuje Google Ads, Sklik a Facebook kampaně našich VIP klientů s měsíční útratou přes 4.300.000 Kč.

Filip Hvízdal

Zakladatel Marketingppc

Zaujal Vás záznam webináře?

Přístup k němu můžete získat ihned za 372 Kč bez DPH. Možnost platby kartou i převodem pomocí platební brány GoPay.

mc_vrt_opt_pos_73_2x (1)
ms_vrt_opt_pos_73_2x