fbpx
Přeskočit na obsah

Pomůžeme s Facebook a Instagram reklamou​

Při propagaci vlastních služeb využíváme Facebook a Instagram reklamy daleko více, než Google Ads nebo Seznam Sklik. Dokážeme vám, že dobře nastavená reklama na sociálních sítích funguje.

Facebook a Instagram reklama od MarketingPPC

Cena vás nepřekvapí

Spolupráce začíná vždy až oboustranně odsouhlasenou cenovou nabídkou. Pokud jsme pro vás něco udělali, aniž byste znali předem cenu, je takový úkon zdarma.

Kampaně jsou vaše

Nastavené i spravované kampaně jsou vaše. Jsou ve vašich reklamních účtech, můžete je kdykoliv zkontrolovat nebo nás z reklamních účtů odebrat.

Bez závazků

V případě dlouhodobé spolupráce se k ničemu nezavazujete. Díky tomu můžete podmínky spolupráce dle potřeb upravit nebo spolupráci ukončit.

Připravíme nabídku na míru pro firmu každé velikosti

Abyste měli představu o tom, kolik naše služby stojí. Ceny jsou orientační, zahrnují nastavení nebo úpravu kampaní a následnou 30 denní péči. Nabídku připravujeme vždy na míru podle vašich potřeb.

Pro náročné firmy

Očekáváte nadstandardní služby
Od 25.000 Kč
  • Potřebujete někoho, kdo vymyslí marketingovou strategii, o kampaně se celkově postará a připraví vám podrobný report vč. návrhů na další postupy.

Pro menší inzerenty

Stačí vám dobře nastavená jednodušší kampaň
Od 7.900 Kč
  • S menším rozpočtem si nemůžete dovolit provozovat špatně nastavené kampaně, nicméně při vašich útratách nedává smysl platit desítky tisíc měsíčně za správu.

Forma spolupráce je zcela na vás

Dlouhodobá správa Facebook a Instagram reklam

Je nám jasné, že máte na práci daleko důležitější věci, než nastavovat nějaké reklamy ve Správci reklam. Postaráme se kompletně o vaše reklamy a na vás bude jen jednou za měsíc zkontrolovat připravený report.

Podrobný audit Facebook a Instagram reklam

Jestli jste malá firma, rádi vám během 30 minut zdarma poradíme, co můžete v účtu zlepšit. Pro velké firmy nabízíme detailní placený audit Facebook a Instagram reklam, který odhalí každou příležitost. Včetně prezentace, za kterou vás pochválí i váš CEO.

Jednorázové nastavení Facebook a Instagram reklam

Nějaké ty úpravy zvládnete, ale hodilo by se vám, aby kampaně na začátku někdo vytvořil. A třeba i včetně toho, že vám řekne, jak se o ně poté starat. Kampaně nastavíme a předáme vám je v takové podobě, že na nich nenajdete jedinou chybu.

Placené konzultace k Facebook a Instagram reklamám

Proč je někdy daleko lepší účel kampaně "Projevený zájem" než "Konverze"? Co znamenají všechny ty statistiky ve Správci reklam a proč nesouhlasí s Google Analytics? Takové a i záludnější dotazy řešíme dnes a denně, dokážeme poradit i vám.

Komu jsme již pomohli

5/5
Moc děkujeme za profesionální služby.

Jsme vděční, že díky vstřícností lidí z MarketingPPC jsme mohli i jako neziskovka využít služeb odborníků a zdarma zkonzultovat vše, co jsme potřebovali.

Díky rychlým a srozumitelným konzultacím k Facebook reklamám se nám podařilo efektivním způsobem propagovat hledání nových spolupracovníků. Naše organizace tak může účinně pomáhat nemocným a seniorům, kteří chtějí zůstat doma a ne pobývat v nemocnici.
Podívejte se i na další reference našich klientů.

Kdo se postará o vaše Facebook a Instagram reklamy

Helena

Helena

Seniorní specialistka pro Facebook a Instagram reklamy

Helena patří mezi nejzkušenější členky týmu a od začátku se specializuje čistě jen na Facebook a Instagram reklamy. Už si za ty roky zvykla, že Facebook (tedy Meta) má tendenci neustále něco měnit, asi aby se inzerenti nenudili. 

kamila

Kamila

PPC specialistka

Pokud se bude jednat o menší či jednodušší projekt, nejčastěji vám s ním pomůže Kamila. Její další parketou je zejména tvorba obsahu a školení nejen z oblasti Facebook a Instagram reklam.

Michal

Marketingové Strategie

Michal se věnuje komplexnějším marketingovým strategiím. Pokud máte velký projekt a potřebujete zapojit více marketingových kampaní, Michal vymyslí strategii a bude vše koordinovat.

Filip Hvízdal

Filip

Zakladatel MarketingPPC

Filip jako zakladatel firmy by měl umět úplně všechno. Řeší zejména VIP klienty a u Facebook či Instragram kampaní někdy zaskočí za ostatní kolegy, pokud zrovna mají plné ruce práce s jinými klienty.

Ceníky by vám měly dát představu, kolik naše služby stojí. Nabídku vždy připravujeme podle vašich aktuálních potřeb, takže vaše cena se patrně bude lišit. Proto prosím neváhejte požádat o nezávaznou cenovou nabídku na míru a potom se v klidu rozhodnout, jestli našich služeb využijete.

To je celkem běžné, od toho máte nás. Napište nám a my vám s výběrem správné kampaně pomůžeme. Probereme s vámi cíle kampaně a navrhneme nejvhodnější řešení. Dokud neodsouhlasíte konkrétní cenovou nabídku, jsou veškeré konzultace bezplatné.

Chcete si kampaně později spravovat sami nebo si najít někoho jiného? Je to jen na vás. Bez ohledu na to, jestli jsme vám upravovali stávající PPC kampaň nebo zakládali novou, vy jste majitelé. Veškeré provedené úpravy jsou vaše, stejně tak budete mít přístupy ke všem účtům a nás z nich můžete odebrat.

Nejčastěji řešíme kampaně pro ČR A SK, nicméně dokážeme připravit kvalitní kampaně pro celý svět. V současné době spravujeme reklamy ve 43 zemích.  Ve spolupráci s rodilými mluvčími řešíme kampaně např. v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině, italštině, španělštině, portugalštině, polštině, maďarštině, turečtině, japonštině atd.

Začali jsme jako čistě PPC  agentura. Proto rozumíme Facebook a Instagram reklamám jako málokdo, navíc máme kolegyni, která se jim věnuje na 100 %. Při správě kampaní využíváme námi vyvinutou umělou inteligenci, která nám umožňuje zvýšit produktivitu a zkvalitnit práci.

Za kliknutí platíte přímo společnostem Google, Facebook nebo Seznam. Nám platíte pouze za naši práci. Díky tomu vždy přesně víte, kolik platíte za práci a kolik vás stojí samotná propagace. Neprůhledné balíčky „vše v jednom“, kde netušíte kolik za co vlastně platíte, bohužel nevedeme.

Jistě je příjemnější se potkat osobně, nicméně v online marketingu není jediný úkon, který by nešlo vyřešit emailem nebo po telefonu. MarketingPPC je menší agentura, nemáme žádné obchodní oddělení, všichni členové týmu řeší správu kampaní. Pokud je PPC specialista na schůzce, nemůže se věnovat správě kampaní. Osobní schůzky tedy standardně nenabízíme.

Jen namátkou pár věcí, o které se vám u Facebook a Instagram reklam postaráme

Ať už jste začínající živnostník nebo zaběhlá větší firma...

… jsme na vaší straně. Cílem firem, které provozují reklamní systémy, je získat od inzerentů co nejvíce peněz. Vaším cílem je mít efektivní reklamu naopak za co nejméně peněz. Jak neplatit více, než je potřeba? Pomocí profesionálně nastavených kampaní.

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen Facebook a Instagram reklamy. O váš on-line marketing se můžeme postarat komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

MS Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

TikTok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

Marketingové strategie

SEO

Marketing mix modeling

E-mail marketing

Marketingové automatizace

Školení na míru

Napište nám

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

MarketingPPC je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner, členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle a nositelem odznaků Google Partner, CSS Partner i Sklik Ověření.

certifikovaná agentura mergado gold

Pro nezávaznou nabídku můžete vyplnit poptávkový formulář:

Vaše údaje bude použity v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým je poskytujete.

logo trans4

Jak Vám můžeme pomoci?

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.