Získejte náskok s inteligentní automatizací

Využijte naše inovativní nástroje a sofistikované analýzy pro vylepšení péče o zákazníky. Optimalizace vašich kampaní je řízena daty, ne pocitem – a to vše s přímou integrací do vašich systémů pro maximální efektivitu a měřitelné výsledky.

Správa s pokročilou automatizací

Používáme vlastní inovativní nástroje a automatizaci. Díky pokročilé automatizaci a analytickým nástrojům jsme schopni předvídat tržní trendy a optimalizovat marketingové kampaně v reálném čase, což vede k lepším výsledkům a vyšší návratnosti investic pro naše klienty.

Softwarové řešení na míru

Naše individuálně navržené softwarové aplikace pomáhají zefektivnit podnikové procesi. Integrací nejnovějších technologií a personalizovaných funkcí nabízíme řešení, která nejen zjednodušují každodenní operace, ale také poskytují podrobné analýzy a přehledy.

Automatizace expanze do zahraničí

Naše služby v oblasti automatizace expanze do zahraničí jsou navrženy tak, aby tento proces učinily hladkým a bezproblémovým. S naší pomocí můžete rychle a efektivně vstoupit na nové trhy, minimalizovat rizika a maximalizovat příležitosti pro růst.

Lepší marketing díky chytrému IT

Klíčovou součástí naší firmy je IT oddělení, které se zaměřuje na vývoj nástrojů s maximálním využitím umělé inteligence a machine learningu.

Tyto interní nástroje pomáhají k efektivnější správě a optimalizaci kampaní nebo k plnění komplexnějších marketingových cílů (např. expanze na zahraniční trhy) a práci s velkým objemem dat.

S naší technologií získáte solidní základ pro zlepšení vašich marketingových strategií a dosažení lepších výsledků.

Řešení pro naše klienty

Sledování konkurence

Potřebujete sledovat sortiment nebo cenovou politiku konkurence? Umožňujeme nastavení webscrapingových služeb, vyčítání registrů nebo načítání zdrojů dat.

Cena od 8.500 Kč

CSS Program pro Google Nákupy

CSS program přináší našim klientům kliknutí v Google Nákupech kliknutí se slevou až 20 %. Přechod je jednoduchý a pro menší e-shopy zcela zdarma.

Cena od 0 Kč

Pokročilé reportování

Převeďte svá data na přehledné reporty. Naše metriky umožňují sledovat zisky z různých kanálů, poskytují reporty z reklamních systémů podle výkonnosti a analyzují aktuální trendy.

Cena od 4.500 Kč

Alarmy - detekce anomálií​

Služba "Alarmy" pro Google Ads a Sklik umožňuje neustále sledovat výkon vašich kampaní, identifikovat chybové stavy a detekovat anomálie.

Cena od 3.500 Kč

Propojení systémů

Načítání přesných dat z objednávkového nebo účetního systému je klíčové pro vylepšení a optimalizaci vašich marketingových kampaní.

Cena od 8.500 Kč

Aktuální ceny v textové reklamě

Aktuální ceny produktů v textové reklamě. Díky našemu software se ceny aktualizují okamžitě podle produktového feedu a bez čekání na schválení nových textů Googlem.

Cena od 2.500 Kč

Automatizace nabídek pro Sklik​​

Chcete lepší pozici a nižší náklady za kliknutí? Využijte naši službu automatizovaných nabídek za kliknutí pro Sklik.

Cena od 8.500 Kč

Vylučující klíčová slova​

Ušetřete až 53 % výdajů za dotazy, které prodělávají. Pomocí sofistikovaného automatu, který zohlednňuje specifika češtiny a slovenštiny.

Cena od 4.500 Kč

DSA reklamy z feedu

Pravidelná aktualizace cílení DSA z produktového XML feedu umožní automatické cílení DSA reklam na URL s produkty vč. skladové dostupnosti.

Cena od 1.500 Kč

Oblasti

Technologie

Management IT týmu

petr

Ing. Petr Honzík Ph.D.

Data & AI specialista

Po ukočení studií na FEKT VUT v Brně a Fern Universität v Hagenu se věnoval doktorskému studiu se specialializací na strojové učení a statistiku. Po jeho dokončení se v roli řešitele výzkumných projektů, vedoucího studentských i komerčních projektů podílel na více než stovce projektů a zakázek spjatých s analýzou dat, predikcí a diagnostikou.

V MarketingPPC se věnuje především automatizaci PPC kampaní a data miningu. Stojí za realizací firemního bidovacího automatu Optimizer, interního nástroje Junior pro Sklik a řadou dalších nástrojů pro efektivní správu účtů klientů. Věnuje se zakázkovému vývoji zaměřenému na využití automatizace a umělé inteligence v online marketingu.

ondra

Ing. Ondřej Hynčica

Data & IT specialista

Inženýrské studium absolvoval v oboru kybernetika a měření na elektrotechnické fakultě VUT v Brně, následně působil v univerzitním výzkumném centru se specializací na sběr dat v decentralizovaných systémech. Účastnil se projektů a zakázek z oblastí sběru dat, průmyslové automatizace, automobilového průmyslu a informační bezpečnosti.

V MarketingPPC se specializuje na práci s daty a vývoji specializovaných systémů pro zákazníky, které běží na pár desítkách našich serverů a starají se o sběr dat, sledování konkurence, automatizovanou správu kampaní nebo analýzy a reporting z obchodních a marketingových dat.

MarketingPPC je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner, členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle a nositelem odznaků Google Partner, CSS Partner i Sklik Ověření.

certifikovaná agentura mergado gold

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen Google Ads kampaně. O váš on-line marketing se můžeme postarat komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

MS Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

TikTok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

Marketingové strategie

SEO

Marketing mix modeling

E-mail marketing

Marketingové automatizace

Školení na míru

Domluvte si on-line konzultaci

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.