Představení týmu MarketingPPC

Filip Hvízdal

Filip Hvízdal

Zakladatel

Filip je náš Otec zakladatel s vytříbeným vkusem a netypickými hobby – modelářství, multikanálové cesty v Google Analytics, Turečtina a přijímačky na práva. Zejména ten poslední je kůň s velkým K – na tuto elitní školu se úspěšně hlásil 3x. Ptáte se proč? „Práva jsem studovat ani nechtěl, ale bavilo mě patřit mezi 10 % uchazečů, co to dali“.

Pokud tedy Filip zrovna nesedí u zkoušek, zaručeně píše článek do blogu, optimalizuje PPC kampaně, připravuje webinář nebo vymýšlí strategii pro váš e-business.

Mgr. Michal Ševčík

Vedoucí PPC specialistů

Michal je člověk, kterého patrně dřív uslyšíte než uvidíte – jeho smích jsme sice ještě nezměřili, ale nějaký ten decibel to bude. Díky němu pravidelně víme, co je nového ve světě sci-fi a neváhá se pochlubit nějakou ulítlou postavičkou z Lega, jejíž název stejně v mžiku zapomenete.

A co baví na marketingu Michala? „Že můžu pomoci klientům nejen s PPC reklamou, ale díky své více než 5 leté praxi prakticky se vším, co se týká propagace v online světě.“

Michal je jeden z týmu, se kterým se potkáte při callu či na osobní schůzce.

petr

Ing. Petr Honzík Ph.D.

IT specialista

Petr, IT senior – pouze věkem. S Ondrou tvoří nerozlučnou dvojku už více než dvacet let a znají se líp než jejich vlastní manželky. Co se týká zálib, Petr dokonale mate tělem. Ač postavou spíše zápasnickou, propadl tenisu. Na kurtu se prohání i několikrát týdně a rakety mění jako ponožky. „Jednou vyhraju Wimbledon“ – to sice neříká, ale my víme, že si to myslí.

V MarketingPPC se věnuje především automatizaci PPC kampaní a data miningu.

ondra

Ing. Ondřej Hynčica

IT specialista

Ondra, první polovina našeho IT dua. Jako každý ajťák ani on není výjimkou co do vtipů, které chápe jen on sám. A co vlastně celý dny dělá? „Teď makám na.. (hebrejsky) a taky na.. (čínsky) a vůbec nejvíc .. (klingonsky).“ V kanceláři má hned dva stoly – jeden na programování a na druhém najdete záplavu drátů, součástek, pájek, polovodičů a možná i plnovodičů. Asi z toho umí i něco vytvořit, my tomu nerozumíme, ale i tak ho máme rádi.

S Ondrou patrně do styku nepřijdete, ale je tady a programuje.

Helena

Facebook a instagram

Helena, punkerka a vášnivá pěstitelka rajčat. V létě ji nejčastěji potkáte při zalívání svých 80 tyček s touto červenou pochoutkou. Bez fleku od kečupu na tričku ani nevychází z domu. Její
koníčky? „ráda jezdím na kole – na zahradu.“

Helča má pod palcem Facebook reklamu, kterou i přes takřka týdenní změny v prostředí Business Managera stále miluje.

Specializace: Facebook, Instagram

Anička

e-mail marketing a ppc

Poznávací znamení naší Aničky je důmyslně skryto před pohledy zvědavců. Sama o sobě prohlašuje, že je asociál a spřízněna s Dánskem – my jí věříme jen to druhé. PPC reklamu se naučila jako samouk a jak říká, „na PPCčkách mě baví, že je stále co  objevovat“.

V MarketingPPC se stará kromě PPC reklamy o newslettery klientů nebo analýzu klíčových slov.

Specializace: Google Ads, Sklik, e-mail marketing, analýza klíčových slov pro SEO

Kamila

PPC a obsah

Kamča je naše kreativní duše. Dali jsme jí prostor a ona se náležitě vyřádila, medailonky jsou její práce. Čte v podstatě vše, co jí přijde pod ruku. Když náhodou nečte, tak píše.

V MarketingPPC si plní svoje autorské sny a říká, že: „Nejlepší nápady přichází při běhání.“ Přejeme si spolu s ní hodně naběhaných kilometrů.

Specializace: Google Ads, Sklik, tvorba obsahu.

honza kolín

Honza

google ads a sklik

Honza, benjamínek týmu. Pražák, ale nám to nevadí. Velký hokejista, který i doma neváhá nasadit helmu a vydat ze sebe u telky všechno. Jako u jiných začíná den dobrou kávou, u Honzy se ranní rutina neobejde bez výsledků z NHL. Jeho pracovní sen? “Chtěl bych klienta, co prodává hokejové vybavení.”

Honza s vámi bude řešit PPC kampaně – stávající i ty nové nastaví s precizností sobě vlastní.

Specializace: Google Ads, Sklik