fbpx
Přeskočit na obsah

Marketingové konzultace a mentoring

Pokud si chcete kampaně řešit sami, ale potřebujete radu od odborníků, můžete nás požádat a profesionální mentoring nebo jednorázové konzultace. 

Pokud potřebujete poradit více do hloubky, mám pro vás nachystány balíčky od 3 500 Kč pro on-line konzultace přes Skype nebo Google Hangouts se zárukou spokojenosti. V ceně je zahrnut i čas strávený přípravou.

Proč platit každý měsíc agenturám za práci, když můžete jednorázově zaplatit za vědomosti a marketing si řešit sami.

Sami jsme začínali od nuly bez odborného vedení, udělali jsme spoustu drahých chyb, vy se jim můžete vyhnout.

Uvedená cena je za čistý čas strávený on-line konzultací. Konzultaci předchází často rozsáhlejší příprava, během které se seznamujeme s vaším webem, kampaněmi nebo statistikami v Google Analytics.

  • Jednorázová on-line konzultace 60 min 3500 Kč bez DPH

    On-line konzultace do 60 minut.

  • Dvě on-line konzultace 2 x 60 min 5300 Kč bez DPH

    On-line konzultace 2x60 minut.

  • Rozsáhlejší on-line konzultace - balíček 4 hodin 8700 Kč bez DPH

    Je třeba vyčerpat do 3 měsíců od objednání.

*Pokud během prvních 15 minut konzultace získáte dojem, že vám nijak nepomůžeme, můžete konzultaci ukončit a požádat o vrácení peněz.

S čím jsme schopni Vám pomoci

Odborník po ruce v případě potřeby

Pomohu vám zvládnout on-line marketing formou koučinku. Kdykoliv vám nebude nějaká kampaň fungovat nebo si nebudete s něčím vědět rady, budete mít po ruce odborníka, na kterého se můžete obrátit.

Marketingový plán

Pomohu při sestavování plánu on-line propagace. Pokud si nejste jisti, které nástroje on-line marketingu použít, jak mezi ně rozdělit rozpočet, na jaká publika zacílit nebo co lidem v reklamě nabídnout, můžete mě požádat o radu.

Pomoc s kampaněmi naživo

Projdu s vámi vaše aktuální kampaně Google Ads, Sklik nebo Facebook. Nasdílím obrazovku a naživo přímo ve vašich reklamních účtech se společně podíváme na cokoliv, co vás zajímá. Mohu upozornit na nedostatky v kampaních, navrhnout vylepšení, naučit, jak kampaně nastavovat nebo spravovat.

Předání zkušeností

Zodpovím jakékoliv dotazy, které se týkají Google Ads, Sklik a Facebook reklam. Pomohu s orientací v Google Analytics nebo s nastavením Správce značek Google. Předám vám své znalosti a zkušenosti, které jsem za léta praxe nabyl.

Kdo konzultace vede

Michal je odborníkem na digitální marketing a spolumajitelem marketingové agentury MarketingPPC. Kromě správy PPC kampaní, tvorby marketingových strategií a projektového řízení u vybraných zákazníků má Michal v agentuře na starosti vzdělávání zaměstnanců, webináře pro veřejnost nebo konzultace se zákazníky.

Michal zastává názor, že v dnešní době by se on-line marketing měl zaměřit nejen na výkon, ale i také na budování samotné značky, aby firma byla dlouhodobě úspěšná a plnila podnikové cíle.

Mgr. Michal Ševčík, MSc.

Spolumajitel & CMO

Filip se on-line marketingu začal věnovat poté, kdy v roce 2012 vyzkoušel své první Google Ads kampaně při jednom z podnikatelských pokusů.

V roce 2013 založil MarketingPPC, od té doby mu prošlo pod rukama několik set účtů a tisíce kampaní, napsal téměř 40 článků na náš blog, vytvořil e-mailový kurz 6 nejdražších chyb v Google Ads, vyškolil od nuly sedm PPC specialistů a spolupodílel se na aplikaci PPC Asistent. V současné době aktivně spravuje Google Ads, Sklik a Facebook kampaně našich VIP klientů s měsíční útratou přes 4.300.000 Kč.

Filip Hvízdal

Zakladatel Marketingppc

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen Google Ads kampaně. O váš on-line marketing se můžeme postarat komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

MS Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

TikTok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

Marketingové strategie

SEO

Marketing mix modeling

E-mail marketing

Marketingové automatizace

Školení na míru

Napište nám

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

MarketingPPC je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner, členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle a nositelem odznaků Google Partner, CSS Partner i Sklik Ověření.

Pro nezávaznou nabídku můžete vyplnit poptávkový formulář:

Vaše údaje bude použity v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým je poskytujete.

logo trans4

Jak Vám můžeme pomoci?

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

Objednávka on-line konzultace

Po zakoupení konzultace se Vám ozveme a domluvíme vyhovující termín

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.