Blog nejen o Google Ads

Články o PPC marketingu: Google Ads, Facebook reklamy, webová analytika a další

 • Přehled strategií nabídek v Google Ads

  Výběr správné strategie nabídek v nastavení Google Ads kampaně nabídek může hrát velkou roli při snížení (nebo zvýšení) nákladů. Jak neplatit více, než je potřeba, kvůli nevhodně zvolené strategii?

 • 11 tipů, jak upoutat nadpisem Google Ads reklamy

  Dobře napsaný nadpis reklamy je klíčem k přilákání pozornosti ve všech oblastech marketingu. Nadpis je první věc, kterou potenciální zákazník vidí. Na jeho základě se v milisekundách rozhoduje, zda ho naše nabídka zajímá, nebo ji bude ignorovat.

 • Kompletní návod pro nastavení kampaně Google Nákupy

  Oproti jiným kampaním, které se zobrazují ve vyhledávací síti, je samotná tvorba kampaně celkem snadná. Nicméně i tady na nás čeká řada nástrah, které snadno způsobí, že kampaně nebudou fungovat ideálně. Na co si dát pozor a jak kampaně správně nastavit?

 • Jak nastavit Google Merchant Center

  Nastavení Google Merchant Center může být pro začínající inzerenty trochu odrazující, takže se na ně podíváme v několika krocích.

 • Přidejte si do Google Ads sloupeček Zisk

  Jakou metriku sledujete u svého Google Ads účtu? PNO, CPA nebo CPC? A k tomu cenu nebo obrat? My používáme sloupeček Zisk. Pojďme si ukázat, jak jej do Google Ads přidat!

 • 8 omylů a mýtů v online marketingu

  Mezi podnikateli koluje řada mýtů o tom, jak online marketing funguje a co by měli nebo neměli dělat. Podíváme se na 8 nejčastějších.

 • Google Ads průměrná pozice končí – co s tím

  Ke 30.9.2019 nám Google sebere průměrnou pozici u kampaní ve vyhledávací síti. Pro mnohé z nás důležitá metrika. Pro některé z nás jedna z nejdůležitějších. Proč tato metrika zmizí a jak se s tím vyrovnat?

 • Dynamické reklamy ve vyhledávání DSA

  Dynamické reklamy ve vyhledávání mohou zejména (ale nejen) e-shopům usnadnit život při provozu Google Ads kampaní. Nicméně nehodí se vždy a je potřeba vědět, na co si dát pozor.