Blog nejen o Google Ads

Články o PPC marketingu: Google Ads, Facebook reklamy, webová analytika a další

 • Jak nastavit Google Analytics – základní a pokročilá nastavení

  Úspěšný online marketing se bez kvalitních statistik neobejde. Zvládnutí Google Analytics vám pomůže udělat si obrázek o tom, co se na vašem webu děje. Základní a pokročilá nastavení, vysvětlení jednotlivých statistik. Toto je první ze dvou článků o Google Analytics.

 • 9 překvapivě snadných kroků pro efektivní správu Google Ads

  Kroky pro efektivní pravidelnou správu Google Ads. Kde začít a co dělat? Tyto kroky představují největší podíl práce na udržování kampaní ve vyhledávací síti. Pro běžné kampaně by vám to nemělo zabrat více než hodinu týdně.

 • Jak vytvořit reklamu na Facebooku jako profesionál

  Žádné zbytečné řeči. Rozsáhlý praktický návod, jak si poradit s největšími úskalími při přípravě úspěšné Facebook kampaně.

 • Google Ads remarketing – možná to nejlepší, co Google Ads nabízí

  Většina návštěvníků vašich stránek při první návštěvě odejde, aniž by si něco koupili nebo objednali. To ale nemusí znamenat, že je váš produkt nebo služba odradily. Proto je důležité se jim připomínat, aby se na váš web vrátili. Úžasným nástrojem je Google Ads remarketing. Co to je a jak z něj vytěžit maximum?

 • Měření Google Ads konverzí a hodnot prodejů

  Až na výjimky v Google Ads platí – pokud neměříte konverze, nemáte kontrolu nad kampaní, nejste schopni ji smysluplně vylepšovat a přicházíte o peníze. Měření konverzí vám pomůže zjistit, kolik korun kampaň stojí a jaké výsledky přináší.

 • Google Ads Chytré nabídky pro obezřetné

  Mírně odlehčenou formou popíšeme, co dělají a jak fungují Chytré nabídky v Google Ads, shrneme jejich hlavní rysy a pak vám předložíme pár malověrných myšlenek, abychom ve vás probudili trochu té zdravé nedůvěry v onen zázrak umělé inteligence.

 • Tajemství skóre kvality Google Ads

  Čím vyšší skóre kvality, tím nižší náklady na Google Ads, lepší pozice reklamy, víc kliknutí a obchodů, lepší návratnost investic. Jinak řečeno, skóre kvality si zaslouží vaši pozornost.

 • Rozšíření reklam Google Ads – proč se bez něj neobejdete?

  Jak v Google Ads získat víc kliknutí? Udělat větší a lákavější reklamu. I s tím vám pomůže rozšíření reklam. Většina vaší konkurence rozšíření reklam Google Ads naplno nevyužívá, pokud vůbec. Proto je to snadný způsob, jak se odlišit, mít lákavější reklamu, získat víc kliknutí a zákazníků.