Přehled služeb a jejich ceny

Průhledné ceny

Spolupráce začíná vždy až oboustranně odsouhlasenou cenovou nabídkou. Pokud jsme pro Vás něco udělali, aniž byste znali předem cenu, je takový úkon zdarma.

Vše pod kontrolou

Nastavené i spravované kampaně jsou Vaše. Jsou ve Vašich reklamních účtech, můžete je kdykoliv zkontrolovat nebo nás z reklamních účtů odstranit.

Bez závazků

V případě dlouhodobé spolupráce se k ničemu nezavazujete. Díky tomu můžete podmínky spolupráce dle potřeb upravit nebo spolupráci ukončit.

Rádi pomůžeme i zdarma

Pokud si jen s něčím nevíte rady, nebojte se zeptat. S jednoduššími věcmi v on-line marketingu rádi pomůžeme zdarma. Na oplátku nám pak třeba poskytnete recenzi.

Pro časově náročnější úkony Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku na míru. Naše služby jsou 100% on-line, bez potřeby osobních schůzek.

Orientační ceny služeb naleznete na této stránce. Ceny jsou uvedeny jako „od“ a pro složitější kampaně budou vždy vyšší. Klientům ze Slovenska ceny přepočítáváme podle aktuálního kurzu.

S čím Vám můžeme pomoci

Google Ads a Sklik

Na začátku jsme se soustředili hodně do hloubky jen na PPC reklamu, proto ji umíme jako málokdo. Pomůžeme Vám předběhnout nejen konkurenci, ale i přechytračit Google a Sklik. Jejich přehnaně složité rozhraní, někdy ne zcela rozumná doporučení a skrytá nastavení často utratí spoustu peněz bez efektu.

Facebook, Instagram a další

Na sociálních sítích se budeme věnovat zejména placené propagaci Vašeho zboží nebo služeb. U neplacených příspěvků je lepší, když je vytváříte sami, protože znáte nejlépe své služby či produkty a rozumíte svým zákazníkům. Rádi Vám poradíme jak na to, popř. máme po ruce velmi šikovnou externí spolupracovnici.

Srovnávače zboží a Mergado

Málokterý e-shop si může dovolit nepoužívat srovnávače zboží. A to je právě ten důvod, proč se na nich řadě e-shopů nedaří uspět. Konkurence je obrovská a protlačit své zboží na viditelnou pozici např. na Heurece vyžaduje hodně technického umu a úsilí.

Cizojazyčné reklamy, Bing a Yandex

Spravujeme reklamy ve 41 zemích, včetně Japonska. Přímo v týmu máme lidi, kteří umí anglicky, německy, francouzsky, španělsky, polsky a rusky (slovenštinu bereme jako samozřejmost). Ostatní jazyky umíme zařídit pomocí externích překladatelů.

E-mail marketing

Myslíme si, že e-mail marketing je pořád jedním z nejlepších způsobů propagace. Mohou jej využít téměř všechny firmy, je levný a mívá dobrý konverzní poměr. Málokdo se mu věnuje pravidelně a kvalitně. Proto pomůžeme jak s tvorbou strategie, tak i grafickou podobou e-mailů.

Analýza klíčových slov

Základní analýza klíčových slov je součástí každé kampaně ve vyhledávání. Umíme toho ale daleko více. Připravíme Vám komplexní analýzu klíčových slov pro SEO, včetně podrobných statistik hledanosti, trendů... zkrátka hodně čísel a grafů. Jen to zabere několik dnů čistého času, takže se vyplatí spíš u větších projektů.

Marketingový software na míru

Máme moc šikovné IT kolegy, kteří dříve přednášeli o algoritmech a umělé inteligenci na VUT. Umí toho spoustu a co neumí, to se naučí. Práce s daty, web mining, API... my tomu taky nerozumíme, každopádně pokud máte větší projekt, který nemá smysl řešit ručně, pravděpodobně Vám s tím umíme pomoci.

Komplexní marketingové strategie

Menším firmám většinou stačí pomoci s určitou oblastí marketingu. U větších firem je žádoucí marketing řešit celkově, aby se jednotlivé oblasti doplňovaly a navazovaly na sebe. Tady na sebe vezmeme roli projektového manažera, zkoordinujeme případné subdodavatele a zajistíme, aby se postupovalo podle promyšleného plánu.

Máte větší projekt?

Pokud máte dojem, že na online marketing sami nestačíte, můžete si zarezervovat online konzultaci s někým z našeho týmu a zjistit, jak vám můžem pomoci být více vidět a hlavně více prodat

Komu umíme pomoci

Začínající firmě

Pokud začínáte, je nejprve potřeba získat realistickou představu, jestli má Váš projet šanci na úspěch. Pomohli jsme stovkám firem z mnoha odlišných oborů, díky nabytým zkušenostem dokážeme vyhodnotit i Váš podnikatelský záměr.

Živnostníkovi a malé firmě

I my jsme v roce 2013 začínali jako OSVČ s minimálním rozpočtem na marketing. Poradíme, jak využívat neplacených forem propagace a jak s omezeným rozpočtem provozovat placenou reklamu tak, abyste neutráceli za nefungující reklamu.

Zaběhlé firmě

Jsou vaše marketingové kampaně efektivní? Společně zhodnotíme, zda zvolené formy propagace odpovídají Vašim cílům, rozpočtu a zejména zda přináší požadovaný efekt. Najdeme prostor pro úspory a ušetřené prostředky investujeme do efektivnějších forem propagace.

Velké firmě

U velkých kampaní s rozpočty nad milion měsíčně se neobejdete bez automatizace a umělé inteligence. Naši kolegové z IT oddělení přednášeli strojové učení a umělou inteligenci na VUT a mají bohaté zkušenosti s automatizací na míru.

Ať už jste začínající živnostník nebo zaběhlá větší firma...

…jsme na Vaší straně. Cílem firem, které provozují reklamní systémy, je získat od inzerentů co nejvíce peněz. Vaším cílem je mít efektivní reklamu naopak za co nejméně peněz. Jak neplatit více, než je potřeba? Pomocí profesionálně nastavených kampaní.

Za kolik umíme pomoci

PPC reklama

Od 9.000
  • Google Ads, Seznam Sklik, Bing Ads, Yandex

Sociální sítě

Od 7.500
  • Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn

Srovnávače zboží

Od 7.500
  • Heureka, Zboží, Glami, Favi + Mergado

E-mail marketing

Od 5.000
  • Strategie, šablony, formuláře a automatizace

Analýza klíčových slov

Od 15.000
  • Sběr dat, analýza, shrnutí, akční kroky

Marketingové strategie

Od 25.000
  • Komplexní marketing pro větší klienty

Google Partner

MarketingPPC je nositelem prestižního odznaku Google Partner. Tento odznak ukazuje, že MarketingPPC je uznán jako přední agentura pro rozvoj a udržování úspěšné on-line reklamní kampaně pro firmy.

MarketingPPC získal i Sklik Ověření, je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner a členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle.

Komu jsme již pomohli

Napište nám

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.