fbpx
Přeskočit na obsah

Bezplatná kontrola Google Ads

Chcete se ujistit, že jsou vaše Google Ads kampaně dobře nastavené? Rádi vám kampaně bezplatně zkontrolujeme a najdeme příležitosti, kde ušetřit a jak kampaně zlepšit.

Kontrola Google Ads od MarketingPPC

Zdarma a nezávazně

V jaké formě je vaše Google Ads kampaň? Zjistěte to zdarma pomocí unikátního sytému kontroly, kterou pro vás připravil MarketingPPC.

Důraz na detaily

Při kontrole projdeme celkem 106 bodů včetně možných variant a veškeré dostupné statistiky účtu. Díky tomu odhalíme většinu hlavních chyb.

Konkrétní rady a tipy

V Google Ads se objeví každým rokem desítky změn. Dáme vám konkrétní doporučení, jak kampaň vylepšit, aby vám přinesla více zákazníků za méně peněz.

Komu jsme již pomohli

5/5
Kampaně si roky spravujeme sami a měli jsme pocit, že jsou v dobré formě.
Kontrola od MarketingPPC nás přesvědčila o tom, že máme co zlepšovat. Změn v Google Ads bylo za ty roky tolik, že jsme zdaleka nebyli schopni sledovat trendy a přidávat všechny novinky do kampaní.
Jan Pravdomluvný
Firma s.r.o.

Jen namátkou pár věcí, na které se při kontrole zaměříme

U některých kampaní může stačit 10 minut na snížení nákladů i o 30%. Stačí vědět, na která pokročilá nastavení se podívat a co změnit.

S kým se při auditu můžete potkat

Veronika

Veronika

specialistka google ads a sklik kampaní

Verča má na starosti zejména Google Ads a Sklik kampaně. Při auditech zkušeným okem projde vaše kampaně a s precizností sobě vlastní se postará o přehlednou prezentaci vč. tipů na zlepšení.

kamila

Kamila

PPC specialistka

Kamila se spolupodílela na tvorbě naší současné podoby auditu Google Ads a je v nich natolik zkušená, že sama vždy zaškoluje nové kolegy, jak si s kontrolou Google Ads poradit.

Ať už jste začínající živnostník nebo zaběhlá větší firma...

…jsme na vaší straně. Cílem firem, které provozují reklamní systémy, je získat od inzerentů co nejvíce peněz. Vaším cílem je mít efektivní reklamu naopak za co nejméně peněz. Jak neplatit více, než je potřeba? Požádejte o kontrolu svých Google Ads kampaní.

Jak přesně audit proběhne?

Žádost o přístup

Pošlete nám ID vašeho Google Ads účtu, následně požádáme o přístup. Přijde vám oznámení od Google, že agentura MarketingPPC žádá o přístup, vč. odkazu pro jeho schválení.

Podrobná kontrola kampaní

Audit vždy provádí někdo, kdo má s Google Ads zkušenosti a ví, na které oblasti se zaměřit. Cílem Google je vydělat na inzerentech co nejvíce peněz. Naším cílem je pomoci vám mít co nejvýkonnější kampaně za co nejméně peněz.

Obdržíte bezplatně výsledek

Výsledek auditu dostanete e-mailem vč. konkrétních tipů, jak můžete kampaně vylepšit. Audit provádíme velmi pečlivě a průměrně nám zabere kolem hodiny, přesto je zcela bezplatný a součástí výsledků není nabídka našich služeb.

Požádejte o bezplatnou kontrolu

Proč požádat o audit Google Ads?

Google Ads je jedním z nejefektivnějších nástrojů pro zviditelnění produktů a služeb na internetu. Pomocí Google Ads lze snadno a rychle zacílit na potenciální zákazníky a přivést je na vaše webové stránky.

Avšak i dobře fungující kampaně mohou mít nedostatky, za které inzerenti zbytečně platí více peněz než je potřeba. Audit Google Ads účtu je hloubkové zhodnocení a analýza stávajících reklamních kampaní. Cílem je najít prostor na vylepšení a poskytnout vám konkrétní doporučení pro optimalizaci a zlepšení výkonu.

Jako agentura, která se PPC reklamou zabývá více než 10 let, máme s Google Ads značné zkušenosti. S naším týmem specialistů na Google Ads vám poskytneme detailní a komplexní audit vašich kampaní. Bez jakýchkoli závazků a bezplatně.

V auditu se zaměříme zejména na tyto body:

Zhodnocení nastavení kampaní

Projdeme váš účet a zkontrolujeme, zda jsou vaše kampaně správně nastaveny. Zjistíme, zda jsou používána správná klíčová slova, ovládací prvky cílení a nastavení rozpočtu.

Analýza výkonnosti

Provedeme hloubkovou analýzu výkonu vašich reklamních kampaní. Zjistíme, jak efektivní jsou vaše kampaně, jaké jsou náklady na konverzi, návratnost investic a další důležité ukazatele.

Hodnocení reklamních sestav a reklam

Prozkoumáme strukturu vašich reklamních sestav vč. reklam a poskytneme doporučení pro jejich optimalizaci. Zaměříme se na relevantnost klíčových slov, přitažlivost reklamních textů a relevanci cílových stránek.

Analýza klíčových slov

Zhodnotíme vaše klíčová slova a zjistíme, jak efektivně cílíte na své publikum. Navrhneme strategii klíčových slov, která vám pomůže lépe oslovit potenciální zákazníky.

Požádejte o nejkvalitnější bezplatný audit Google Ads na trhu

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen zkontrolovat váš Google Ads účet. O váš on-line marketing se postaráme komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

MS Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

TikTok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

Marketingové strategie

SEO

Marketing mix modeling

E-mail marketing

Marketingové automatizace

Školení na míru

MarketingPPC je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner, členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle a nositelem odznaků Google Partner, CSS Partner i Sklik Ověření.

certifikovaná agentura mergado gold

Bezplatná kontrola Google Ads

Do 48 hodin vám pošleme žádost o přístup k vašemu Google Ads účtu. Po jejím schválení vypracujeme bezplatné vyhodnocení Google Ads kampaně. Tato služba vás k ničemu nezavazuje.

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.