Bezplatný audit Google Ads

V roce 2013 jsme začali jako agentura, která se věnovala 100% pouze Google Ads reklamám. Rádi Vám dokážeme, že Google Ads rozumíme jako málokdo.

Kontrola Google Ads od MarketingPPC

Zdarma a nezávazně

V jaké formě je vaše Google Ads kampaň? Zjistěte to zdarma pomocí unikátního sytému kontroly, kterou pro vás připravil váš Google Partner.

Důraz na detaily

Při kontrole projdeme celkem 106 bodů včetně možných variant a veškeré dostupné statistiky účtu. Díky tomu odhalíme většinu hlavních chyb.

Konkrétní rady a tipy

V Google Ads se objeví každým rokem desítky změn. Dáme vám konkrétní doporučení, jak kampaň vylepšit, aby vám přinesla více zákazníků za méně peněz.

Komu jsme již pomohli

5/5
Kampaně si roky spravujeme sami a měli jsme pocit, že jsou v dobré formě.
Kontrola od MarketingPPC nás přesvědčila o tom, že máme co zlepšovat. Změn v Google Ads bylo za ty roky tolik, že jsme zdaleka nebyli schopni sledovat trendy a přidávat všechny novinky do kampaní.
Jan Pravdomluvný
Firma s.r.o.

Jen namátkou pár věcí, na které se při kontrole zaměříme

U některých kampaní může stačit 10 minut na snížení nákladů i o 30%. Stačí vědět, na která pokročilá nastavení se podívat a co změnit.

S kým se při auditu můžete potkat

honza kolín

Honza

specialista google ads a sklik kampaní

Honza se věnuje výhradně Google Ads a Sklik kampaním. Honza je původní profesí stavař, díky tomu má výborné logické uvažování a Vaše kampaně postaví na skutečně solidních základech.

Petra

Petra

specialistka google ads a sklik kampaní

Petra má zkušeností na rozdávání, dokonce pracovala několik let jako vedoucí týmu PPC specialistů. Poté si řekla, že daleko raději řeší náročné Google Ads kampaně přímo s klienty.

Anička

specialistka pro PPC kampaně a e-mailing

Pokud potřebujeme podrobnou a sofistikovanou analýzu klíčových slov, vždy se obrátíme na Aničku. A její analytické schopnosti se uplatní při správě Google Ads kampaně jakékoliv velikosti.

kamila

Kamila

Juniorní PPC specialistka

Pokud se bude jednat o menší či jednodušší projekt, nejčastěji Vám s ním pomůže Kamila. Její další parketou je zejména tvorba obsahu a školení nejen pro Google Ads.

Michal

Marketingové Strategie

Michal se věnuje komplexnějším marketingovým strategiím. Pokud máte velký projekt a potřebujete zapojit více marketingových kampaní, Michal vymyslí strategii a bude vše koordinovat.

Filip Hvízdal

Filip

Zakladatel MarketingPPC

Filip jako zakladatel firmy by měl umět úplně všechno. U Google Ads kampaní někdy zaskočí za ostatní kolegy, pokud zrovna mají plné ruce práce s jinými klienty.

Ať už jste začínající živnostník nebo zaběhlá větší firma...

…jsme na Vaší straně. Cílem firem, které provozují reklamní systémy, je získat od inzerentů co nejvíce peněz. Vaším cílem je mít efektivní reklamu naopak za co nejméně peněz. Jak neplatit více, než je potřeba? Požádejte o kontrolu svých Google Ads kampaní.

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen kontrolu Google Ads. O váš on-line marketing se můžeme postarat komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

Bing Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

Tiktok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

SEO

E-mail marketing

Marketingové strategie

Umělá inteligence

Požádejte o bezplatnou kontrolu