fbpx
Přeskočit na obsah

Pomůžeme s Google Ads reklamou

V roce 2013 jsme začali jako agentura, která se věnovala 100% pouze Google Ads reklamám. Rádi vám dokážeme, že Google Ads rozumíme jako málokdo.

Google Ads reklama od MarketingPPC

Cena vás nepřekvapí

Spolupráce začíná vždy až oboustranně odsouhlasenou cenovou nabídkou. Pokud jsme pro vás něco udělali, aniž byste znali předem cenu, je takový úkon zdarma.

Kampaně jsou vaše

Nastavené i spravované kampaně jsou vaše. Jsou ve vašich reklamních účtech, můžete je kdykoliv zkontrolovat nebo nás z reklamních účtů odebrat.

Bez závazků

V případě dlouhodobé spolupráce se k ničemu nezavazujete. Díky tomu můžete podmínky spolupráce dle potřeb upravit nebo spolupráci ukončit.

Připravíme nabídku na míru pro firmu každé velikosti

Abyste měli představu o tom, kolik naše služby stojí. Ceny jsou orientační, zahrnují nastavení nebo úpravu kampaní a následnou 30 denní péči. Nabídku připravujeme vždy na míru podle vašich potřeb.

Pro náročné firmy

Očekáváte nadstandardní služby
Od 25.000 Kč
  • Potřebujete někoho, kdo vymyslí marketingovou strategii, o kampaně se celkově postará a připraví vám podrobný report vč. návrhů na další postupy.

Pro menší inzerenty

Stačí vám dobře nastavená jednodušší kampaň
Od 9.900 Kč
  • S menším rozpočtem si nemůžete dovolit provozovat špatně nastavené kampaně, nicméně při vašich útratách nedává smysl platit desítky tisíc měsíčně za správu.

Forma spolupráce je zcela na vás

Dlouhodobá správa Google Ads

Google Ads jsou příliš složitý systém na to, aby se v něm orientoval běžný uživatel. Faktem je, že obsahuje i spoustu záludných nastavení, které pomáhají zvýšit zisky spíš společnosti Google než inzerentům. Jsme v tom s vámi, o kampaně se postaráme tak dobře, že Google nezaplatíte ani korunu navíc.

Podrobný audit Google Ads kampaní

Jestli jste malá firma, rádi vám během 30 minut zdarma poradíme, co můžete v účtu zlepšit. Pro velké firmy nabízíme detailní placený audit Google Ads kampaní, který odhalí sebemenší nedostatky a doporučí konkrétní kroky, jak kampaně zefektivnit.

Jednorázové nastavení Google Ads reklam

Pokud platíte za Google reklamy jednotky tisíc měsíčně, pravidelná správa se vám dost možná nevyplatí. V takovém případě vám kampaně perfektně nastavíme na začátku a poté nás můžete třeba každé tři měsíce požádat o rychlou kontrolu, jestli vše běží jak má.

Placené konzultace ke Google Ads kampaním

Náš web je plný článků a návodů s detailními postupy, jak se o Google Ads starat. Nemáte čas nebo chuť vše dlouze studovat sami? Rádi vám předáme všechny tyto vědomosti formou placené konzultace nebo školení na míru.

Komu jsme již pomohli

5/5
Na MarketingPPC oceňuji zejména přátelské pochopení pro startující podnik. Předem jsme si stanovili cíle, kterých jsem chtěl dosáhnout. Také moc děkuji za rady a tipy, které jsme obdrželi ohledně obsahu na našem webu. Díky tomu jsme mohli udělat web mnohem schopnější přitahovat nové zákazníky.
5/5
Spolupráce s firmou MarketingPPC funguje velice dobře. Jako jedni z mála rychle pochopili specifika našeho sortimentu a tomu přizpůsobili strategii a všechny marketingové kanály, které pro nás spravují (PPC, SEO, E-mailing, srovnávače) na několika trzích nejen v Evropě.
Podívejte se i na další reference našich klientů.

Kdo se postará o vaše Google Ads reklamy

Lukáš

Lukáš

senior specialista google ads a sklik kampaní

Lukáš se věnuje nejvíce Google Ads a Sklik kampaním, rozumí si i se srovnávači zboží a má hromadu zkušeností s tvorbou marketingových strategií. Neustále se vzdělává a novinky z PPC světa nám tlumočí většinou jako první.

Petra

Petra

specialistka google ads a sklik kampaní

Petra má zkušeností na rozdávání, dokonce pracovala několik let jako vedoucí týmu PPC specialistů. Poté si řekla, že daleko raději řeší náročné Google Ads kampaně přímo s klienty.

Anička

specialistka pro PPC kampaně a e-mailing

Pokud potřebujeme podrobnou a sofistikovanou analýzu klíčových slov, vždy se obrátíme na Aničku. Její analytické schopnosti se uplatní při správě Google Ads kampaně jakékoli velikosti.

kamila

Kamila

PPC a content specialistka

Pokud se bude jednat o menší či jednodušší projekt, nejčastěji vám s ním pomůže Kamila. Její další parketou je zejména tvorba obsahu, e-mailing a školení nejen pro Google Ads.

Michal

Marketingové Strategie

Michal se věnuje komplexnějším marketingovým strategiím. Pokud máte velký projekt a potřebujete zapojit více marketingových kampaní, Michal vymyslí strategii a bude vše koordinovat.

Filip Hvízdal

Filip

Zakladatel MarketingPPC

Filip jako zakladatel firmy by měl umět úplně všechno. U Google Ads kampaní někdy zaskočí za ostatní kolegy, pokud zrovna mají plné ruce práce s jinými klienty.

Ceníky by vám měly dát představu, kolik naše služby stojí. Nabídku vždy připravujeme podle vašich aktuálních potřeb, takže vaše cena se patrně bude lišit. Proto prosím neváhejte požádat o nezávaznou cenovou nabídku na míru a potom se v klidu rozhodnout, jestli našich služeb využijete.

To je celkem běžné, od toho máte nás. Napište nám a my vám s výběrem správné kampaně pomůžeme. Probereme s vámi cíle kampaně a navrhneme nejvhodnější řešení. Dokud neodsouhlasíte konkrétní cenovou nabídku, jsou veškeré konzultace bezplatné.

Chcete si kampaně později spravovat sami nebo si najít někoho jiného? Je to jen na vás. Bez ohledu na to, jestli jsme vám upravovali stávající PPC kampaň nebo zakládali novou, vy jste majitelé. Veškeré provedené úpravy jsou vaše, stejně tak budete mít přístupy ke všem účtům a nás z nich můžete odstranit.

Nejčastěji řešíme kampaně pro ČR A SK, nicméně dokážeme připravit kvalitní kampaně pro celý svět. V současné době spravujeme reklamy ve 43 zemích.  Ve spolupráci s rodilými mluvčími řešíme kampaně např. v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině, italštině, španělštině, portugalštině, polštině, maďarštině, turečtině, japonštině atd.

Začali jsme jako čistě PPC  agentura. Proto rozumíme Facebook a Instagram reklamám jako málokdo, navíc máme kolegyni, která se jim věnuje na 100 %. Při správě kampaní využíváme námi vyvinutou umělou inteligenci, která nám umožňuje zvýšit produktivitu a zkvalitnit práci.

Za kliknutí platíte přímo společnostem Google, Facebook nebo Seznam. Nám platíte pouze za naši práci. Díky tomu vždy přesně víte, kolik platíte za práci a kolik vás stojí samotná propagace. Neprůhledné balíčky „vše v jednom“, kde netušíte kolik za co vlastně platíte, bohužel nevedeme.

Jistě je příjemnější se potkat osobně, nicméně v online marketingu není jediný úkon, který by nešlo vyřešit emailem nebo po telefonu. MarketingPPC je menší agentura, nemáme žádné obchodní oddělení, všichni členové týmu řeší správu kampaní. Pokud je PPC specialista na schůzce, nemůže se věnovat správě kampaní. Osobní schůzky tedy standardně nenabízíme.

Jen namátkou pár věcí, o které se vám u Google Ads kampaní postaráme

Ať už jste začínající živnostník nebo zaběhlá větší firma...

…jsme na vaší straně. Cílem firem, které provozují reklamní systémy, je získat od inzerentů co nejvíce peněz. Vaším cílem je mít efektivní reklamu naopak za co nejméně peněz. Jak neplatit více, než je potřeba? Pomocí profesionálně nastavených kampaní.

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen Google Ads kampaně. O váš on-line marketing se postráme komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

MS Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

TikTok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

Marketingové strategie

SEO

Marketing mix modeling

E-mail marketing

Marketingové automatizace

Školení na míru

Napište nám

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

MarketingPPC je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner, členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle a nositelem odznaků Google Partner, CSS Partner i Sklik Ověření.

certifikovaná agentura mergado gold

Pro nezávaznou nabídku můžete vyplnit poptávkový formulář:

Vaše údaje bude použity v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým je poskytujete.

logo trans4

Jak Vám můžeme pomoci?

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.