fbpx
Přeskočit na obsah

Pomůžeme s Google Analytics 4

Nasazení a nastavení Google Analytics 4 (GA4) není vždy snadnou záležitostí. Naše služby vám pomohou plně využít potenciál GA4 pro vaši firmu, ať už jste malý podnik nebo velká korporace.

Google Analytics 4 od MarketingPPC

Firmy všech velikostí

Pomáháme s nastavením Google Analytics 4 jak živnostníkům a malým firmám, tak i větším firmám s milionovými obraty.

Individuální přístup

Každá firma má jiné potřeby, každý projekt je odlišný. Proto vždy připravíme nabídku přesně na míru dle vašich potřeb.

Orientace na výsledky

Naším cílem je nejen nastavit GA4, ale zajistit, abyste měli co nejrelevantnější data, která vám pomohou rozhodovat se a růst.

Připravíme nabídku na míru pro firmu každé velikosti

Abyste měli představu o tom, kolik naše služby stojí. Ceny jsou orientační, nabídku připravujeme vždy na míru podle vašich potřeb.

Pro náročné firmy

Očekáváte nadstandardní služby
Od 12.000 Kč
  • Potřebujete někoho, kdo vymyslí strategii měření, implementuje více kódu případně pomocí GTM nastaví pokročilé měření podrobných událostí.

Pro menší firmy

Stačí vám dobře nastavené GA4
Od 4.500 Kč
  • Máte menší firmu nebo e-shop a nepotřebujete upravovat kódy na míru nebo složitější měření pomocí GTM, stačí vám jednoduché konverze nebo obraty.

Spolupráce na datové analýze: Čtyři klíčové kroky

1. Analýza vašich potřeb

Provedeme důkladnou analýzu vašich současných potřeb a cílů.

2. Plán nastavení

Vytvoříme detailní plán nastavení GA4, který bude odpovídat vašim konkrétním požadavkům.

3. Implementace a testování

Ve spolupráci s vašimi správci webu zajistíme kompletní implementaci GA4, včetně testování všech měřících kódů a konfigurací.

4. Report a předání

Poskytneme vám soupis provedených změn a v případě zájmu vás do Google Analytics 4 zasvětíme.

Nástroje & Technologie

Google Analytics 4

Využijeme GA4 pro hlubší pochopení chování uživatelů a výkonnosti webu. Pomůžeme s definováním a sledováním klíčových metrik a cílů.

Google Tag Manager (GTM)

Nastavíme GTM pro efektivní správu sledovacích kódů. Pomůžeme s integrací různých marketingových a analytických nástrojů pomocí GTM.

BigQuery

Pomůžeme s propojením Google Analytics a jiných zdrojů dat s BigQuery pro pokročilé analýzy.

Server-Side Tracking

Nastavíme serverové sledování pro lepší ochranu soukromí, zrychlení načítání webu a přesnější data.

Management IT týmu

petr

Ing. Petr Honzík Ph.D.

Data & AI specialista

Po ukočení studií na FEKT VUT v Brně a Fern Universität v Hagenu se věnoval doktorskému studiu se specialializací na strojové učení a statistiku. Po jeho dokončení se v roli řešitele výzkumných projektů, vedoucího studentských i komerčních projektů podílel na více než stovce projektů a zakázek spjatých s analýzou dat, predikcí a diagnostikou.

V MarketingPPC se věnuje především automatizaci PPC kampaní a data miningu. Stojí za realizací firemního bidovacího automatu Optimizer, interního nástroje Junior pro Sklik a řadou dalších nástrojů pro efektivní správu účtů klientů. Věnuje se zakázkovému vývoji zaměřenému na využití automatizace a umělé inteligence v online marketingu.

ondra

Ing. Ondřej Hynčica

Data & IT specialista

Inženýrské studium absolvoval v oboru kybernetika a měření na elektrotechnické fakultě VUT v Brně, následně působil v univerzitním výzkumném centru se specializací na sběr dat v decentralizovaných systémech. Účastnil se projektů a zakázek z oblastí sběru dat, průmyslové automatizace, automobilového průmyslu a informační bezpečnosti.

V MarketingPPC se specializuje na práci s daty a vývoji specializovaných systémů pro zákazníky, které běží na pár desítkách našich serverů a starají se o sběr dat, sledování konkurence, automatizovanou správu kampaní nebo analýzy a reporting z obchodních a marketingových dat.

MarketingPPC je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner, členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle a nositelem odznaků Google Partner, CSS Partner i Sklik Ověření.

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen nastavení Google Analytics 4. O váš on-line marketing se postaráme komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

MS Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

TikTok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

Marketingové strategie

SEO

Marketing mix modeling

E-mail marketing

Marketingové automatizace

Školení na míru

Domluvte si on-line konzultaci

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

Pro nezávaznou nabídku můžete vyplnit poptávkový formulář:

Vaše údaje bude použity v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým je poskytujete.

logo trans4

Jak Vám můžeme pomoci?

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.