fbpx
Přeskočit na obsah

Získejte náskok s inteligentní automatizací

Využijte naše inovativní nástroje a sofistikované analýzy pro vylepšení péče o zákazníky. Optimalizace vašich kampaní je řízena daty, ne pocitem – a to vše s přímou integrací do vašich systémů pro maximální efektivitu a měřitelné výsledky.

Správa s pokročilou automatizací

Používáme vlastní inovativní nástroje a automatizaci. Díky pokročilé automatizaci a analytickým nástrojům jsme schopni předvídat tržní trendy a optimalizovat marketingové kampaně v reálném čase, což vede k lepším výsledkům a vyšší návratnosti investic pro naše klienty.

Softwarové řešení na míru

Naše individuálně navržené softwarové aplikace pomáhají zefektivnit podnikové procesy. Integrací nejnovějších technologií a personalizovaných funkcí nabízíme řešení, která nejen zjednodušují každodenní operace, ale také poskytují podrobné analýzy a přehledy.

Automatizace expanze do zahraničí

Naše služby v oblasti automatizace expanze do zahraničí jsou navrženy tak, aby tento proces učinily hladkým a bezproblémovým. S naší pomocí můžete rychle a efektivně vstoupit na nové trhy, minimalizovat rizika a maximalizovat příležitosti pro růst.

Lepší marketing díky chytrému IT

Klíčovou součástí naší firmy je IT oddělení, které se zaměřuje na vývoj nástrojů s maximálním využitím umělé inteligence a machine learningu.

Tyto interní nástroje pomáhají k efektivnější správě a optimalizaci kampaní nebo k plnění komplexnějších marketingových cílů (např. expanze na zahraniční trhy) a práci s velkým objemem dat.

S naší technologií získáte solidní základ pro zlepšení vašich marketingových strategií a dosažení lepších výsledků.

Řešení pro naše klienty

Sledování konkurence

Potřebujete sledovat sortiment nebo ceny konkurence? Umožňujeme nastavení webscrapingových služeb, vyčítání registrů nebo načítání zdrojů dat.

Cena od 8.500 Kč

CSS pro Google Nákupy

CSS program přináší našim klientům kliknutí v Google Nákupech se slevou až 20 %. Přechod je jednoduchý a pro menší e-shopy zcela zdarma. Navíc můžete kdykoli odejít.

Cena od 0 Kč

Propojení systémů

Načítání přesných dat z objednávkového nebo účetního systému je klíčové pro vylepšení a optimalizaci vašich marketingových kampaní.

Cena od 8.500 Kč

Pokročilé reportování

Převeďte svá data na přehledné reporty. Pomůžeme sledovat zisky z různých kanálů, poskytneme reporty z reklamních systémů podle výkonnosti a analyzujeme aktuální trendy.

Cena od 4.500 Kč

Detekce anomálií

Služba "Alarmy" pro Google Ads a Sklik umožňuje neustále sledovat výkon vašich kampaní a ušetřit prostředky díky identifikaci chybových stavů a detekci anomálií.

Cena od 3.500 Kč

Aktuální ceny v textové reklamě

Aktuální ceny produktů v textové reklamě. Díky našemu software se ceny aktualizují okamžitě podle produktového feedu a bez čekání na schválení nových textů Googlem.

Cena od 2.500 Kč

Automatizace Sklik nabídek

Chcete lepší pozici a nižší náklady za kliknutí u Sklik reklam? Využijte náš automat, který za vás bude řídit nabídky za kliknutí v systému Sklik.

Cena od 8.500 Kč

Vylučující klíčová slova​

Ušetřete až 53 % výdajů za dotazy, které prodělávají. Pomocí sofistikovaného automatu, který zohledňuje specifika češtiny a slovenštiny.

Cena od 4.500 Kč

DSA reklamy z feedu

Pravidelná aktualizace cílení DSA z produktového XML feedu umožní automatické cílení DSA reklam na URL s produkty vč. skladové dostupnosti.

Cena od 1.500 Kč

Potřebujete sofistikované IT řešení na míru?

Domluvte si nezávaznou on-line konzultaci s našimi IT experty

Oblasti

Technologie

Management IT týmu

petr

Ing. Petr Honzík Ph.D.

Data & AI specialista

Po ukočení studií na FEKT VUT v Brně a Fern Universität v Hagenu se věnoval doktorskému studiu se specialializací na strojové učení a statistiku. Po jeho dokončení se v roli řešitele výzkumných projektů, vedoucího studentských i komerčních projektů podílel na více než stovce projektů a zakázek spjatých s analýzou dat, predikcí a diagnostikou.

V MarketingPPC se věnuje především automatizaci PPC kampaní a data miningu. Stojí za realizací firemního bidovacího automatu Optimizer, interního nástroje Junior pro Sklik a řadou dalších nástrojů pro efektivní správu účtů klientů. Věnuje se zakázkovému vývoji zaměřenému na využití automatizace a umělé inteligence v online marketingu.

ondra

Ing. Ondřej Hynčica

Data & IT specialista

Inženýrské studium absolvoval v oboru kybernetika a měření na elektrotechnické fakultě VUT v Brně, následně působil v univerzitním výzkumném centru se specializací na sběr dat v decentralizovaných systémech. Účastnil se projektů a zakázek z oblastí sběru dat, průmyslové automatizace, automobilového průmyslu a informační bezpečnosti.

V MarketingPPC se specializuje na práci s daty a vývoji specializovaných systémů pro zákazníky, které běží na pár desítkách našich serverů a starají se o sběr dat, sledování konkurence, automatizovanou správu kampaní nebo analýzy a reporting z obchodních a marketingových dat.

MarketingPPC je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner, členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle a nositelem odznaků Google Partner, CSS Partner i Sklik Ověření.

certifikovaná agentura mergado gold

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen automatizaci a strojové učení. O váš on-line marketing se můžeme postarat komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

MS Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

TikTok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

Marketingové strategie

SEO

Marketing mix modeling

E-mail marketing

Marketingové automatizace

Školení na míru

Domluvte si on-line konzultaci

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

Sledování konkurence

Díky technologickým řešením získáte nejen komplexní pohled na aktuální sortiment a cenové politiky konkurence, ale také můžete efektivně optimalizovat své vlastní strategie.

Sběr dat, webscrapingové služby a extrakce dat z registrů vám poskytnou klíčové informace pro informovaná rozhodnutí a udržení konkurenční výhody na trhu.

Cena služby: od 8.500 Kč/měsíc

Klienti: až -30 % v rámci správy

Prostředky: Apify, Selenium, C#

CSS Program pro Google Nákupy

V ČR i SR přinese CSS program kliknutí v Google Nákupech se slevou až 20 %. Proces přechodu je velmi jednoduchý, stačí potvrdit žádost v Merchant Centru nebo založit nové Merchant Center. Běžně zpoplatněnou službu nabízíme menším e-shopům zdarma.

Cena služby: do 500 Kč/měsíc

Klienti: zdarma v rámci správy

Prostředky: Comparison Shopping Partner

Propojení systémů

Chcete mít lepší přehled o výkonu reklamních kampaní nebo potřebujete přenést data z CRM systému Raynet? Přesná data z CRM systému mají výhodu proti nepřesným datům z webové analytiky, což umožňuje efektivnější optimalizaci kampaní.

Cena služby: od 8.500 Kč/měsíc

Klienti: až -30 % v rámci správy

Prostředky: Raynet, CRM, REST API, import dat, formátování

Pokročilé reportování

Transformujte svá data s naší službou do unikátních reportů. Získejte jasný a hluboký pohled na vaše reklamní aktivity a maximalizujte jejich potenciál.

Vyvinuli jsme vlastní metriky, které umožňují sledovat dosažený zisk z různých kanálů, zobrazit reporty z reklamních systémů podle výkonnosti nebo analyzovat trendy.

Cena služby: od 4.500 Kč/měsíc

Klienti: zdarma v rámci správy

Prostředky: Google Ads, Sklik, Q3C, Google Ads API, reporting

Alarmy - detekce anomálií​

V digitálním reklamním světě je rychlá reakce klíčová. Naše služba „Alarmy“ pro Google Ads a Sklik vám umožňuje neustále sledovat výkon vašich kampaní, identifikovat chybové stavy a detekovat anomálie.

Díky tomu můžete rychle reagovat na nečekané situace a optimalizovat své kampaně. Udržujte své reklamní aktivity v bezpečí a výkonné s naším inteligentním monitorovacím řešením.

Cena služby: od 3.500 Kč/měsíc

Klienti: zdarma v rámci správy

Prostředky: Google Ads, vlastní SaaS, webové rozhraní, serverová API

Aktuální ceny v textové reklamě

Chcete prodat víc TopSellerů? Zobrazujte jejich aktuální cenu i v textové reklamě. Díky našemu software se ceny aktualizují okamžitě podle produktového feedu a bez čekání na schválení nových textů Googlem. Reklamy automaticky zmizí, když se zboží vyprodá.

Cena služby: od 2.500 Kč/měsíc

Klienti: zdarma v rámci správy

Prostředky: Google Ads, RSA customizery, produktový feed, Google skript, Google sheet

Automatizace nabídek pro Sklik

Automat Junior pro bidování na Skliku díky pokročilým algoritmům a analýze dat dokáže dynamicky upravovat vaše nabídky za kliknutí tak, aby se dosáhlo nejlepšího možného návratu z investice.

Ať už chcete optimalizovat náklady za kliknutí nebo udržovat průměrnou pozici vašich reklam ve vyhledávání na seznam.cz, tato služba je ten správný nástroj k dosažení vašich reklamních cílů.

Cena služby: od 8.500 Kč/měsíc

Klienti: zdarma v rámci správy

Prostředky: Sklik účet, vlastní SaaS, webové rozhraní, serverová API, optimalizace nabídek pomocí rekurzivní interpretace struktury účtu

Vylučující klíčová slova

Neztrácejte peníze na neefektivní reklamě – využijte sílu analýzy dat a optimalizujte své PPC kampaně s naší pomocí.

S naším nástrojem můžete snadno vyhodnotit a vybrat dotazy napříč celým účtem, identifikovat podezřelá slova a sousloví, seskupit podobné dotazy a pravidelně provádět analýzy, abyste zajistili, že vaše kampaně jsou vždy na vrcholu výkonnosti.

Cena služby: od 4.500 Kč/měsíc

Klienti: zdarma v rámci správy

Prostředky: Google Ads, Sklik, měření konverzí, regulární výrazy, vlastní SaaS, serverová API

Dynamické reklamy ve vyhledávání

Dynamické reklamy jsou silným nástrojem, ale vyžadují správně zacílit. Pravidelná aktualizace cílení z produktového feedu umožní automatické cílení dynamických reklam ve vyhledávání precizně na URL s produkty a udržovat cílení stále aktuální.

Cena služby: od 1.500 Kč/měsíc

Klienti: zdarma v rámci správy

Prostředky: Google Ads, DSA, XML feed, filtrování, štítkování, bulk import, sheets API