fbpx
Přeskočit na obsah

Bezplatná poradna

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

Nevíte si rady s marketingem?

Ať už se potýkáte s otázkami týkajícími se SEO, PPC kampaní, obsahové strategie, sociálních médií nebo jiné části on-line marketingu, rádi poradíme.

Nezáleží na tom, jestli jste začínající podnikatel, malá firma nebo velká korporace, naše bezplatná poradna je přizpůsobena i vašim potřebám.

Stačí vyplnit náš formulář a my se vám ozveme s konkrétním a aplikovatelným řešením. Nebo vám řekneme že nevíme, pokud bude otázka příliš složitá i na nás :-).

Pro začátek se mrkněte do FAQ, třeba najdete odpověď na svůj problém tam.

Kdo pro Vás poradnu připravuje

Filip se on-line marketingu začal věnovat poté, kdy v roce 2012 vyzkoušel své první Google Ads kampaně při jednom z podnikatelských pokusů.

V roce 2013 založil MarketingPPC, od té doby mu prošlo pod rukama několik set účtů a tisíce kampaní, napsal přes 40 článků na náš blog, vytvořil e-mailový kurz 6 nejdražších chyb v Google Ads, vyškolil od nuly devět PPC specialistů a spolupodílel se na několika nástrojích na správu PPC.

Filip Hvízdal

Zakladatel Marketingppc

Kamila se k marketingu dostala jako slepý k houslím, a to téměř doslova – pracovala (mimo jiné) jako personalistka ve Filharmonii Brno. Všechny dosavadní zkušenosti zúročila v MarketingPPC, kde se od začátku ujala příspěvků na sociální sítě, e-mailingu a psaní článků na firemní blog.

Nyní kromě svých PPC klientů pro vás připravuje pravidelnou dávku informací ať už v podobě webinářů nebo soukromých školení klientů.

Ing. Kamila Illy Hájková

content specialist, Marketingppc

Správa PPC kampaní pro menší firmy

od 11.900 Kč 4.900 Kč měsíčně

Připravili jsme zvýhodněný balíček pro firmy a živnostníky, kteří provozují PPC kampaně s menšími rozpočty.

Přijďte 27. - 28.2. za kolegou Michalem na stánek MarketingPPC v konzultační zóně Czech On-line Expo 2024!

Vstupenky se slevou 50% při použití kódu MPPC50