Zkušenosti klientů s MarketingPPC

MarketingPPC byla druhá firma, se kterou jsem se pustil do spolupráce na marketingu pro můj e-shop s litinovým nádobím.

Oceňuji zejména přátelské pochopení pro startující podnik. Předem jsme si stanovili cíle, kterých jsem chtěl dosáhnout. V mém případě to bylo například nastavení reklam na Facebooku, Google Ads a Skliku.

Jedním z mých hlavních cílů bylo vytváření Facebook reklam pochopit tak, abych je později uměl nastavovat a vyhodnocovat sám. S tím mi tato firma také velmi pomohla. Po určité době spolupráce jsem Facebook byl schopen převzít do vlastních rukou a Marketing PPC nechal spravovat a optimalizovat už jen Google a Sklik.

Také moc děkuji za rady a tipy, které jsme obdrželi ohledně obsahu na našem webu. Díky tomu jsme mohli udělat web mnohem schopnější přitahovat nové zákazníky.
Moje reklamy jsou v současnosti nastaveny a momentálně úspěšně běží, s firmou se určitě spojím znovu, a to nejspíš pro optimalizaci reklam na Vánoce.

Jan Hrubeš

Dá se říci, že jsem s firmou MarketingPPC od jejich začátků, kdy tým čítal jen pár lidí. Jelikož jsem v počátcích podnikání tápal zejména v případě online marketingu, vyzkoušel jsem i jiné agentury a nakonec se opět vrátil pod křídla MarketingPPC, který se v mezidobí rozrostl o další členy týmu.

Proč? Protože si vážím jejich férové práce, nemusím hlídat odpracované hodiny, protože výsledky s MarketingPPC hovoří jasně a přidělený tým je mi často obratem k dispozici. U MarketingPPC jsem také z velké části z toho důvodu, že při utrácení většiny peněz v marketingu preferuji jistotu. Necháváme si spravovat PPC kampaně Sklik, Google Ads a Facebook a jsem rád, že každému z kanálů se věnuje šikovný specialista. Jelikož se nám prodeje s MarketingPPC neustále zvyšují, hodlám u MarketingPPC nadále zůstat.

MarketingPPC doporučuji, pokud chcete pokročit v podnikání několik kroků dál a v neposlední řadě – pokud hledáte profesionální a zejména důvěryhodné osoby spravující vaše reklamní kanály.

Tomáš Obr

Spolupráce s firmou MarketingPPC funguje velice dobře. Z našeho pohledu byla změna agentury na MarketingPPC dobrý krok, protože jako jedni z mála rychle pochopili specifika našeho sortimentu a tomu přizpůsobili strategii a všechny marketingové kanály, které pro nás spravují (PPC, SEO, E-mailing, srovnávače).

Každá část našeho marketingového mixu má nyní jasnou úlohu a návaznost na další a tím přivádí připravené zákazníky na náš e-shop. Po zkušenostech s několika agenturami mohu s klidným srdcem MarketingPPC doporučit všem, kteří hledají účinnou pomoc s internetovým marketingem.

Bořivoj Tomeš

S pomocí týmu MarketingPPC jsme pracovali na zásadních úpravách našeho eshopu a identity naší značky. Nejen, že nám byli schopni pomoci s technickými záležitostmi, ale díky jejich širokým zkušenostem s různými projekty jsme úspěšně konzultovali naše PPC aktivity. Zároveň nám navrhli i UX a SEO úpravy, které nám nyní pomáhají k dalšímu růstu.

Na spolupráci se nám kromě jejího výsledku líbila zejména komunikace v průběhu projektu, rychlost, ale zároveň i pečlivost, se kterou k práci přistupují. Za nás můžeme spolupráci s MarketingPPC vřele doporučit.

Jiří Kilingr a Jan Maršálek

Když jsem začínala podnikat před zhruba třemi lety, tak jsem přesně nevěděla kde začít. O MarketingPPC jsem se dozvěděla přes doporučení a první dojem na mne udělala jeho profesionalita a vřelý osobní přístup.

Firma MarketingPPC se dokázala rychle přizpůsobit mým cílům a zatraktivnit můj e-shop i reklamy viditelné v Googlu, Facebooku a na dalších webových stránkách. Výsledek byl patrný již po pár týdnech a se službami jsem dodnes spokojená. U této firmy nelze dát nic jiného než kladné hodnocení a doporučení k vyzkoušení.

Jitka Černíková

Moc děkujeme za profesionální služby.

Jsme vděční, že díky vstřícností lidí z MarketingPPC jsme mohli i jako neziskovka využít služeb odborníků a zdarma zkonzultovat vše, co jsme potřebovali.

Díky rychlým a srozumitelným konzultacím k Facebook reklamám se nám podařilo efektivním způsobem propagovat hledání nových spolupracovníků. Naše organizace tak může účinně pomáhat nemocným a seniorům, kteří chtějí zůstat doma a ne pobývat v nemocnici.

Helena Ryklová

MarketingPPC jsme našli před hodně lety, když přítel hledal někoho, kdo by se mu staral o PPC marketing. A jelikož jejich výsledky byly více než dobré, začali jsme spolupracovat i na propagaci mých stránek. Vždy reagují velmi rychle, rádi poradí se vším, co potřebujeme, a to je v dnešní době velmi důležité. Rozhodně doporučuji.

Pavlína Wagnerová

V průběhu podnikání se zdravou výživou jsme se dostali do fáze, kdy jsme měli kolem sebe okruh stálých výrobců, partnerů a odběratelů a tak nějak nám to stačilo. Sociální sítě a PPC marketing nám řešil vždy nějaký kamarád nebo známý, který byl zrovna po ruce.

V poslední době plynulého rozvoje společnosti jsme se rozhodli sjednotit vizuál, marketing a sociální sítě, PPC kampaně, Sklik, Google Ads, Facebook a Instagram. Zjistili jsme, že je nad naše síly rozmotat složité vazby, nastavení a obsah, který byl v naprostém chaosu. Asi si umíte představit pocit marnosti:-)

Proto jsme hledali někoho, kdo nám „sjednotí hesla a nastaví notičky“ a pomůže nám složit rozsypané puzzle online obsahu a PPC reklamy.

Nikomu se do toho nechtělo…..ale potom mi kamarád řekl, ať zkusím MarketingPPC. Tito profíci do toho šli a povedlo se na jedničku. Díky moc!

Jan Stoklásek

Správa - Kabelky Felly - Kateřina Čupová (1)

Na MarketingPPC jsem se obrátila s žádostí o pomoc se zvýšením prodejů mých autorských výrobků. Spravují mi Google Ads a i při nízkém stropu rozpočtu na útratu se jim podařilo navýšit počet objednávek s hezkou návratností.

Jsem tedy ráda, že mám tuto inzertní síť pokrytou a mohu se soustředit výhradně na samotnou výrobu mých kabelek.

Kateřina Čupová

Na společnost MarketingPPC jsme se obrátili z důvodu nespokojenosti s předchozím dodavatelem služeb v oblasti online marketingu a reklamy... Přechod k MarketingPPC bylo správné rozhodnutí, společnost nám po revizi stávajících kampaní na Google i u Seznamu vytvořila kampaně v podstatě úplně nové, sofistikované a hlavně funkční. Po jejich spuštění nám začalo postupně přicházet stále větší množství objednávek a s tím samozřejmě spojený růst firemního obratu.
David Šiška
Navrátil, spol. s r.o.
ladislav-mertlik_l (1)

Na MarketingPPC jsem narazil náhodou. Z každého jejich článku byla cítit zkušenost, vhled do problematiky. První kontakt byl ve velmi přátelské atmosféře a ta trvá dodnes.

Dostávám přesně to, co žádám. Nejsem tlačen do nesmyslných závazků a paušálů. Navíc dostávám pohled odborníků, kteří mají široký rozhled. Pragmaticky sledují nejnovější vývoj v online marketingu.

A to nejdůležitější: používají selský rozum, zohledňují branži a velikost naší firmy i země, kde působíme.

Ladislav Mertlík

Jelikož jsem v samostatném podnikání a pohybu v online světě úplný nováček, bylo pro mě důležité, aby se na mou prezentaci podíval odborník, pomohl mi napravit chyby a poskytl mi doporučení k dalším krokům. Toho všeho se mi díky MarketingPPC dostalo a já se díky této péči mohu posunout dál. Děkuji za spoustu užitečných informací a tipů na vylepšení webu a budu se těšit na další spolupráci.
Věra Maxová
Úpravy interiérů
MarketingPPC můžu vřele doporučit. Ocenila jsem nejen profi jednání, ale hlavně velmi rychlé vyřešení našeho problému s nastavením tagů pro Google Analytics, kterým bohužel nerozumím. Pravidelně sleduji i jejich online workshopy – velmi poučné a hlavně srozumitelné 😊
Veronika Pekárková
Head of Sales & Marketing, MOSAIC HOUSE s.r.o.

Komu jsme ještě pomohli

Chcete mít podobně příjemnou zkušenost s marketingovou agenturou?

Ať už jste začínající živnostník nebo zaběhlá větší firma, jsme na vaší straně. Cílem firem, které provozují reklamní systémy, je získat od inzerentů co nejvíce peněz. Vaším cílem je mít efektivní reklamu naopak za co nejméně peněz. Jak neplatit více, než je potřeba? Pomocí profesionálně nastavených kampaní.