Pomůžeme s Sklik reklamou

Přes menší poměr na trhu má Sklik co nabídnout. Vedle kvalitní podpory například jeho obsahová síť s unikátní kampaní pro branding funguje v rámci ČR výborně.

Sklik reklama od MarketingPPC

Cena vás nepřekvapí

Spolupráce začíná vždy až oboustranně odsouhlasenou cenovou nabídkou. Pokud jsme pro vás něco udělali, aniž byste znali předem cenu, je takový úkon zdarma.

Kampaně jsou vaše

Nastavené i spravované kampaně jsou vaše. Jsou ve vašich reklamních účtech, můžete je kdykoliv zkontrolovat nebo nás z reklamních účtů odebrat.

Bez omezujících závazků

V případě dlouhodobé spolupráce se k ničemu nezavazujete. Díky tomu můžete podmínky spolupráce dle potřeb upravit nebo spolupráci ukončit.

Připravíme nabídku na míru pro firmu každé velikosti

Abyste měli představu o tom, kolik naše služby stojí. Ceny jsou orientační, zahrnují nastavení nebo úpravu kampaní a následnou 30 denní péči. Nabídku připravujeme vždy na míru podle vašich potřeb.

Pro menší inzerenty

Stačí vám dobře nastavená jednodušší kampaň
Od 10.500 Kč
  • S menším rozpočtem si nemůžete dovolit provozovat špatně nastavené kampaně, nicméně při vašich útratách nedává smysl platit desítky tisíc měsíčně za správu.

Pro náročné firmy

Očekáváte nadstandardní služby
Od 16.900 Kč
  • Potřebujete někoho, kdo vymyslí marketingovou strategii, o kampaně se celkově postará a připraví vám podrobný report vč. návrhů na další postupy.

Forma spolupráce je zcela na vás

Dlouhodobá správa Sklik reklam

Sklik jsou takové zjednodušené Google Ads, což se týká i uživatelského rozhraní. Pokud potřebujete upravit nastavení více reklam nebo kampaní či vyexportovat složitější statistiky, může to být celkem nezáživná činnost. Nechte tyto nepříjemné starosti na nás, už jsme si zvykli.

Podrobný audit Sklik kampaní

Jestli jste malá firma, rádi vám během 30 minut zdarma poradíme, co můžete v účtu zlepšit. Pro velké firmy nabízíme detailní placený audit Sklik kampaní, který odhalí sebemenší nedostatky a doporučí konkrétní kroky, jak kampaně zefektivnit.

Jednorázové nastavení Sklik reklam

Pokud platíte za Sklik reklamy jednotky tisíc měsíčně, pravidelná správa se vám dost možná nevyplatí. V takovém případě vám kampaně perfektně nastavíme na začátku a poté nás můžete třeba každé tři měsíce požádat o rychlou kontrolu, jestli vše běží jak má.

Placené konzultace k Sklik kampaním

Chcete své Sklik kampaně řešit sami, ale nemáte čas nebo chuť vše dlouze studovat sami? Rádi vám předáme naše vědomosti a zkušenosti ve zkrácené formě formou placené konzultace nebo školení na míru.

Komu jsme již pomohli

5/5
Na společnost MarketingPPC jsme se obrátili z důvodu nespokojenosti s předchozím dodavatelem služeb v oblasti online marketingu a reklamy.
Přechod k MarketingPPC bylo správné rozhodnutí, společnost nám po revizi stávajících kampaní na Google i u Seznamu vytvořila kampaně v podstatě úplně nové, sofistikované a hlavně funkční. Po jejich spuštění nám začalo postupně přicházet stále větší množství objednávek a s tím samozřejmě spojený i růst firemního obratu.

Kdo se postará o vaše Sklik reklamy

honza kolín

Honza

specialista google ads a sklik kampaní

Honza se věnuje výhradně Google Ads a Sklik kampaním. Honza je původní profesí stavař, díky tomu má výborné logické uvažování a vaše kampaně postaví na skutečně solidních základech.

Petra

Petra

specialistka google ads a sklik kampaní

Petra má zkušeností na rozdávání, dokonce pracovala několik let jako vedoucí týmu PPC specialistů. Poté si řekla, že daleko raději řeší náročné Sklik a Google Ads kampaně přímo s klienty.

Anička

specialistka pro PPC kampaně a e-mailing

Pokud potřebujeme podrobnou a sofistikovanou analýzu klíčových slov, vždy se obrátíme na Aničku. A její analytické schopnosti se uplatní při správě Sklik a Google Ads kampaně jakékoliv velikosti.

kamila

Kamila

Juniorní PPC specialistka

Pokud se bude jednat o menší či jednodušší projekt, nejčastěji vám s ním pomůže Kamila. Její další parketou je zejména tvorba obsahu a školení nejen pro Sklik.

Michal

Marketingové Strategie

Michal se věnuje komplexnějším marketingovým strategiím. Pokud máte velký projekt a potřebujete zapojit více marketingových kampaní, Michal vymyslí strategii a bude vše koordinovat.

Filip Hvízdal

Filip

Zakladatel MarketingPPC

Filip jako zakladatel firmy by měl umět úplně všechno. U Sklik kampaní někdy zaskočí za ostatní kolegy, pokud zrovna mají plné ruce práce s jinými klienty.

Ceníky by vám měly dát představu, kolik naše služby stojí. Nabídku vždy připravujeme podle vašich aktuálních potřeb, takže Vaše cena se patrně bude lišit. Proto prosím neváhejte požádat o nezávaznou cenovou nabídku na míru a potom se v klidu rozhodnout, jestli našich služeb využijete.

To je celkem běžné, od toho máte nás. Napište nám a my Vám s výběrem správné kampaně pomůžeme. Probereme s Vámi cíle kampaně a navrhneme nejvhodnější řešení. Dokud neodsouhlasíte konkrétní cenovou nabídku, jsou veškeré konzultace bezplatné.

Chcete si kampaně později spravovat sami nebo si najít někoho jiného? Je to jen na Vás. Bez ohledu na to, jestli jsme Vám upravovali stávající PPC kampaň nebo zakládali novou, Vy jste majitelé. Veškeré provedené úpravy jsou Vaše, stejně tak budete mít přístupy ke všem účtům a nás z nich můžete odstranit.

Nejčastěji řešíme kampaně pro ČR A SK, nicméně dokážeme připravit kvalitní kampaně pro celý svět. V současné době spravujeme reklamy ve 43 zemích.  Ve spolupráci s rodilými mluvčími řešíme kampaně např. v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině, italštině, španělštině, portugalštině, polštině, maďarštině, turečtině, japonštině atd.

Začali jsme jako čistě PPC  agentura. Proto rozumíme Facebook a Instagram reklamám jako málokdo, navíc máme kolegyni, která se jim věnuje na 100%. Při správě kampaní využíváme námi vyvinutou umělou inteligenci, která nám umožňuje zvýšit produktivitu a zkvalitnit práci.

Za kliknutí platíte přímo společnostem Google, Facebook nebo Seznam. Nám platíte pouze za naši práci. Díky tomu vždy přesně víte, kolik platíte za práci a kolik vás stojí samotná propagace. Neprůhledné balíčky „vše v jednom“, kde netušíte kolik za co vlastně platíte, bohužel nevedeme.

Jistě je příjemnější se potkat osobně, nicméně v online marketingu není jediný úkon, který by nešlo vyřešit emailem nebo po telefonu. MarketingPPC je menší agentura, nemáme žádné obchodní oddělení, všichni členové týmu řeší správu kampaní. Pokud je PPC specialista na schůzce, nemůže se věnovat správě kampaní. Osobní schůzky tedy standardně nenabízíme.

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen Google Ads reklamy. O Váš on-line marketing se můžeme postarat komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

Bing Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

Tiktok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

SEO

E-mail marketing

Marketingové strategie

Umělá inteligence

Ať už jste začínající živnostník nebo zaběhlá větší firma...

…jsme na vaší straně. Cílem firem, které provozují reklamní systémy, je získat od inzerentů co nejvíce peněz. Vaším cílem je mít efektivní reklamu naopak za co nejméně peněz. Jak neplatit více, než je potřeba? Pomocí profesionálně nastavených kampaní.

Jen namátkou pár věcí, o které se vám u Sklik kampaní postaráme

Napište nám

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.