fbpx
Přeskočit na obsah

Expanze na zahraniční trhy

S námi se nemusíte omezovat jen na ČR a SR. Spravujeme kampaně v celkem 42 zemích. Rozumíme odlišnostem zahraničních trhů, máme přehled o platformách, které na daném trhu fungují.

Expanze do zahraničí s MarketingPPC

Průzkum trhu

Před vaším vstupem na trh provedeme průzkum trhu, kde zmapujeme hlavní konkurenty a jejich největší výhody. Tento průzkum nám také umožní identifikovat klíčové trendy a spotřebitelské chování ve vašem cílovém segmentu.

Zahraniční platformy

Pokud plánujete s vaším e-shopem expandovat na zahraniční trhy, často se setkáte s potřebou využít specifické platformy jako Microsoft Ads, Idealo, Ceneo, které nejsou běžně dostupné nebo známé v České republice.

Cizí jazyky

Umíme spravovat kampaně ve většině cizích jazyků, vč. asistence s překlady reklamních textů . Díky ChatGPT 4 dokážeme sami vytvořit kvalitní reklamy, které ocení i rodilí mluvčí. 緒にいろいろな市場を試してみましょう。

Připravíme nabídku na míru pro firmu každé velikosti

Abyste měli představu o tom, kolik naše služby stojí. Ceny jsou orientační, nabídku připravujeme vždy na míru podle vašich potřeb.

Pro náročné firmy

Očekáváte nadstandardní služby
Od 39.000 Kč
  • Potřebujete někoho, kdo vymyslí marketingovou strategii, o kampaně se celkově postará a připraví vám podrobný report vč. návrhů na další postupy.

Pro menší inzerenty

Stačí vám dobře nastavená jednodušší kampaň
Od 14.900 Kč
  • S menším rozpočtem si nemůžete dovolit provozovat špatně nastavené kampaně, nicméně při vašich útratách nedává smysl platit desítky tisíc měsíčně za správu.

Proč potřebujete agenturu, která má zkušenosti s kampaněmi v zahraničí?

Místní zvyklosti

Každý trh má své. Zatímco v ČR je pro zákazníky nejdůležitější cena a rychlost doručení, v Německu je důležité nabízet opožděné platby (kauf auf Rechnung) popř. PayPal, v Polsku platbu pomocí Przelewy24 či BLIK nebo doručení do Paczkomatu atp. Neznalost místních zvyklostí vám může zbytečně snížit šance na úspěch.

Cizojazyčné kampaně

Máme v týmu lidi, kteří umí anglicky, španělsky, německy, polsky nebo francouzsky. Máme zkušenosti s tvorbou a správou kampaní v různých jazycích, vč. maďarštiny, turečtiny nebo japonštiny.

Zahraniční reklamní platformy

Vedle známých reklamních systémů jako jsou Google Ads nebo Facebook reklamy je často vhodné zapojit i méně známé prodejní kanály. Poradíme si s platformami Microsoft Ads, Idealo, Ceneo, eBay, Amazon, Allegro atp.

Ať už jste začínající živnostník nebo zaběhlá větší firma...

…jsme na vaší straně. Cílem firem, které provozují reklamní systémy, je získat od inzerentů co nejvíce peněz. Vaším cílem je mít efektivní reklamu naopak za co nejméně peněz. Jak neplatit více, než je potřeba? Pomocí profesionálně nastavených kampaní.

Potřebujete komplexní marketing? Nechte to na nás.

Umíme toho daleko více, než jen zahraniční kampaně. O váš on-line marketing se můžeme postarat komplexně.

Google Ads

Seznam Sklik

MS Ads

Srovnávače zboží

Facebook reklama

Instagram reklama

TikTok reklama

Pinterest reklama

LinkedIn reklama

Expanze do zahraničí

Copywriting

Webová analytika

Marketingové strategie

SEO

Marketing mix modeling

E-mail marketing

Marketingové automatizace

Školení na míru

Napište nám

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

MarketingPPC je nositelem certifikace Mergado Zlatý certifikovaný partner, členem partnerského programu Shoptet a Eshop-rychle a nositelem odznaků Google Partner, CSS Partner i Sklik Ověření.

certifikovaná agentura mergado gold

Pro nezávaznou nabídku můžete vyplnit poptávkový formulář:

Vaše údaje bude použity v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým je poskytujete.