fbpx
Přeskočit na obsah

„Prompt“ je zjednodušeně řečeno správně položená otázka nebo pokyn umělé inteligenci AI či jiným algoritmům (např. chatboti). Správným „promptováním“ vám umělá inteligence dokáže vygenerovat relevantní obsah. Nemusí se nutně jednat pouze o výsledný obsah v textové podobě, ale také vám tímto způsobem může generovat vizuální obsah (obrázky, videa atp.)

Tipy ke správnému promptování

Lidé se AI často dotazují stejným způsobem, jakým píšou do vyhledávačů. Tento způsob nemusí být nutně špatný, jen v konečném důsledku nemusíte dostat přesně to, co skutečně požadujete.

Proto je důležité jasně formulovat požadavek a popsat jeho specifika. Například jak by měl obsah vypadat, v jakém stylu či jaký očekáváte výstup (obrázek, text, osnovu, body…). Čím konkrétnější budete, tím přesnější výsledek dostanete.   

Pokud se hned na první pokus nezadaří, nevěšte hlavu, prompt upravte a zkuste to znovu.  Někdy může být potřeba více pokusů, než dosáhnete požadovaného výsledku. Nicméně i technologie mají své limity a proto buďte realističtí, co se očekávání týče. 

Pomůžeme s nastavením a správou PPC kampaní

Požádejte o nezávaznou nabídku

Pro nezávaznou nabídku můžete vyplnit poptávkový formulář:

Vaše údaje bude použity v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým je poskytujete.

Nevíte si rady s PPC reklamou?

Pomůžeme i poradíme s online marketingem.

Požádejte o nezávaznou nabídku:
Správa PPC kampaní pro menší firmy

od 11.900 Kč 4.900 Kč měsíčně

Připravili jsme zvýhodněný balíček pro firmy a živnostníky, kteří provozují PPC kampaně s menšími rozpočty.

Přijďte 27. - 28.2. za kolegou Michalem na stánek MarketingPPC v konzultační zóně Czech On-line Expo 2024!

Vstupenky se slevou 50% při použití kódu MPPC50